Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edinának evészavara van?

Kulcsár Edinának evészavara van?

Figyelt kérdés
Mindig a fogyókúráról beszél, teszi ki a leveleket amiket eszik, de már szerintem átesett a ló túloldalára.Már nagyon vékony. 170 cm és 50 körül van a célja, de már lehet elérte (annyira nem követem, csak mindig látom a facebookon)
2021. júl. 6. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül, de hogy a teste nem fogja megköszönni ezt a tempót az tuti. Én is fogytam már le 15 kg-t hasonló ütemben, a ciklusom teljesen felborult, a hajam kihullott, a fogaim kilyukadtak, merev voltam a stressztől, az arcom beesett, az emésztésem tropa lett, hiánybetegségeim lettek. Meglesz majd a böjtje ennek a megmutatom én milyen kemény asszony vagyok, csak szigor kell és mindenki le tud fogyni ámokfutásának, főleg ha ez az idióta még ilyen szinten hajtja is magát mellé a mindennapokban, hogy bizonygassa milyen fából faragták… Nyilván erről nem fog tudni senki, mert ő ugye csodavitaminokat, meg csoda kezeléseket alkalmaz, aztán majd titokban kezelik meg raknak rá póthajat stb, de a lényeg, hogy a sok buta aki követi elhiszi, hogy ő milyen wonderwoman.
2021. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Evészavara nem tudom hogy van e de pcos betegsége a saját elmondása alapján van úgy hogy valamiben biztosan hazudik, vagy nem beteg (ugyanis pcos mellett minden grammot egy kínszenvedés leadni, nem pörög le tízenx kg 3 hónap alatt) vagy egyszerűen valami a fogyásával nem stimmel
2021. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!