Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamelának is vaj van a...

Hódi Pamelának is vaj van a füle mögött?

Figyelt kérdés

Korábban felesben nevelték a gyereket, most bíróságra járnak mert Pamela el akarja perelni a gyereket. Ezt az ogre nyilatkozta negatív értelemben Pamelaról.


Erre tegnap este Pamela kiadott egy hosszú monológot instán, hogy nem minden az, aminek látszik és, hogy ő a lánya érdekeit tartja fontosnak.


Én oda kommenteltem, hogy igen bárki bármit bekamuzhat. Elég nehéz eldönteni, hogy az ogre drága nyaralásai a kislányával például, hogy most valóságos e, hogy a kislány érdekeit nézi és ő is a legjobbat akarja neki. És, hogy odavissza bárki előadhat akarmit. Én azt javasoltam Pamelának, hogy adja elő az igazságot, mert ő így tényleg rossz fényben mutatkozik. Egy rossz bántó szót nem írtam, próbáltam tárgyilagos lenni.


Erre reggelre eltűnt a kommentem. Pedig még más is írt hozzá. Ha egy anyuka hó tiszta, az apuka meg egy fekete bárány. Akkor miért nem mondd konkrétumokat. Ha nem mondd semmit, mi értelme ennek a kiírásnak?


Nekem az a sejtésem, hogy Pamelának is vannak rejtegetni valói. És ezért nem adja ki az ogrét.


Amúgy egy darab negatív komment sincs, de az enyém egy jó tanács volt, abszolút nem negatív.


Mielőtt félreértenetek, én mindkettőt ruhellem. De mivel annak idején néztem az édes életet, érdekel a sorozat 😁


Tudom, hogy sokakat nem érdekel, ez rendben is van szerintem, de tényleg rengetegen foglalkoznak ezzel, több száz komment érkezett már.



2021. júl. 11. 07:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Lexarom.
2021. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Leírta azt is, hogy nem az olvasókra hanem a bíróságra tartozik.

Most csak egy példa.. ha a gyereknek lelki problémát okoz az egyik szülő annak komoly jelei vannak. Egyik barátnőm 6 éves lánya egy szülők közt lezajló balhé után elkezdett nappal bepisilni,pszichológus segített.

Most ha valami ilyesmi vagy netán komolyabb van a háttérben ezt teregesse ki úgy h iskolás a gyereke,bármelyik osztálytársa elolvassa,bánthatja érte. Te ennek kitennéd a gyereked csak h a te igazad bizonyítva legyen?

Csak mondom ha értelmezed amit írt ott kitér erre is h a gyereke lelke fontosabb neki mint h az igazát bizonygassa a nyilvánosságnak. Elég azt a bíróságon is neki.

Az meg h eltűnt a kommented na bummm. Bele ne rokkanj.

Lehet h írtak alá vmi berkiset és azért törölték.

2021. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De ha eddig nem volt probléma a felesben nevelés, gyakorlatilag hosszú évekig, akkor mi változott ekkorát? Lassan Berki börtönbe megy, szóval pont most elperelni a gyereket. Berki szavaiból nekem az jön le, szereti a kislányt és a legjobbat akarja neki. Ennyi erővel Pamela is okozhat lelki gondokat a kislánynak.


Félreértés ne essék, egyiket sem bírom. Csak tulajdonképpen az hogy ki kinek az oldalán áll ez csak egy hülye cirkusz. A bíróság majd a jogi értelemben dönt. De gondolom nagyon súlyos indok kell hozzá, hogy visszavegyek a felesben nevelést.

2021. júl. 11. 09:27
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Úgyse megy börtönbe. Azt meg nem tudhatod hogy mi játszódik le a háttérben. Elég nyomorult Berki meg az asszonya is abból a nőből kinézem hogyha a kislány náluk van pamela ellen neveli
2021. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szerintem muszáj lesz börtönbe mennie, az idő a kérdés, hogy mennyire. Vagyis én ezt nagyon remélem...


Ennyi erővel az is lehet hogy Pamela meg ellenük neveli.

2021. júl. 11. 12:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már az unalmas, mikor Pamela sokadszorra azzal magyarázkodik, hogy "beírtam a jegyzetekbe a telefonomba, de most még nem mutatom meg". Akkor minek kell ezt bejelenteni, hogy beírta a telefonjába? Vagy mutassa meg, vagy hallgasson a témáról.


Berki meg tuti nem megy börtönbe. Kap valamennyi felfüggesztettet. Eddig is mindig megúszta.

2021. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Fuu nem unjatok meg? Miert kell ilyen semmirekellő, sopredek emberekkel foglalkozni? Olvass inkább valami ertelmes konyvet vagy mit tudom én, de ilyen wmberekre mit pazarlod az időd?
2021. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Pamela egy igazi szerencsecsomag, nem képes leallni. Megkapta a házat amire annyira vágyott, megszületett a kislánya nemhogy örülne.


Hiába sajnáltatja magát, és írja azt, hogy nem akar reagalni Berkinek, ha oldalakon keresztül azt taglalod, hogy te erkölcsi fölényben vagy és nem szidod a másikat, akkor végülis pot ezt teszed: szidod és reagálsz ra. Nekem kicsit gyanús, érdekes, ő mindig áldozat, ő mindig erkölcsi fölényben van, és ő mindig azt állítja hogy nem reagál, mikor pontosan ezt teszi, hiába írja bele a monológjába, hogy nem reagál. 😂

Ot mindig mindenki hagyja beken, neki ne kommenteljen senki, kivéve amikor a szponzor miatt pörögnie kell az instanak. Neki magánügy a gyereke, a kapcsolata, a berkivel való viszonya és senki megcsak kérdezni se merjen , kivéve amikor ő szerepelni akar. És természetesen ő sose hibás.


A berki is hülye, de legalább ő nem vergődik állandóan az áldozat szerepében és nem adja elő a szegény megtörtet. Gondolom pamela nem képes elfogadni hogy berki olyan csúnyán bánt vele, mással még boldog. Hülye mindkettő szeribtem, de pamela még még is jatsza magát.

2021. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Állandóan ezzel takarózik, hogy a lányát védi...

Konrketumot sose mond amúgy.

Neki magánügy a házassága, új gyereke stb kivéve persze ha ő szerepelni akar, akkor tapsoljon mindenki.

2021. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszi, hogy annyi az élet hogy csak szponzizzanak. Ja hogy ahhoz teljesítmény is kellene, de nincs semmilyen teljesítmény...
2021. júl. 13. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!