Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyennek látjátok inkább...

Milyennek látjátok inkább ZSHOW time tevékenységét, és személyiségét?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek Osváth Zsoltról, és az ő által készített videókról?

2021. júl. 13. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Szimpatikus.
Közömbös.
Ellenszenves.
Nem ismerem.
63 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szimpatikus, de emellett van egy erőltetett benyomása is a reklámok miatt, bár ez csak a személyes véleményem.
2021. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
Egyet értek az 1#-el
2021. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem szimpatikus, de ügyesen manipulálja az embereket. Minden témát elővesz ami nézettséget hoz neki.

Mindenkit betámad, megítél, de ha valaki visszavág akkor rögtön előveszi a mártír kártyáját.

2021. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
A tevékenysége, meg amit képvisel szimpatikus, de az emberben van valami megfoghatatlan ellenszenv. Egyébként színvonalas, igényes amit csinál és érdekesek a témái, a kanapés műsorában is jó kis beszélgetések vannak, kb. Mindenkivel megtalálja a hangot. És ennek kapcsán nem tetszik pl, hogy mindenkinek s**et nyal, annak is akivel tutira ellenkeznek az elvei, kicsit mint a Lilu. De lehet egyébként ettől pártatlannak is nevezni, ami meg valaki szerint jó.
2021. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nagy manipulator, az biztos.

Szemelyesen ismerem, tudom hogy beszel a kovetoirol...

2021. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Jók a videói, kikapcsolódni megéri nézni, de érzek felőle némi képmutatást és álszentséget.
2021. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ötös miért, miket mond?
2021. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
42%

Ahhoz képest, hogy gyermekotthonban nőtt fel, szerintem csodálatos és nagyon értelmes ember.


Nekem pár ismerősöm van, akik szintén intézetisek voltak, van amelyik már többször volt börtönben, meg a többi sem igen tud olvasni sem.


Hozzájuk képest ez a Zsolti gyerek egy mini Einstein.

2021. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Aki látta anno a való világban, az tudja, hogy milyen nagy manipulátor, és mennyire élvezi szívatni az embereket.


Nézzetek még azokat a részeket, akik zseninek még szuper értelmesnek és emberségesnek tartjátok 😀

2021. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nem heteroként nyilván semmi bajom azzal, h meleg, egyszerűen irritáló az egész személyisége számomra. sőt, nálam súrolja a trash kategóriát, amit művel.


Hogy miért tartják intelligensnek, nekem rejtély. Direkt újranéztem a Norbiról szóló tavalyi videóját. Most az a videó mégis mi akar lenni?:)

Indít azzal, hogy a Norbi megalázta a női nemet, ami már butaság, hiszen nem az egész női nemről beszélt.

Majd összevissza csapong, felhozza Szafit példának, aztán jó pár közhelyet..ez így elég gyér..

az viszont meg hagyni, hogy ügyesen lovagol meg aktuális témákat. például beleszállni Norbiba nagyon jó ötlet, hiszen sok női feliratkozó szerezhetünk.


nem utálom, de semmi extrát nem látok abban, amit művel.

2021. nov. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!