Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Millie Bobby...

Mi történt Millie Bobby Brown-nal?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 14. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Felnőtt?
2021. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, fogalmam sincs, szerintem együtt van a csávóval, aki látszólag is biztos jóval idősebb a csajnál, ahogy láttam, Millie 16-17 éves, a csávó szerintem már biztos hogy meg van 20, lehet több.

És gondolom ki akadtak, hogy hát "ő még csak 16 éves"

Szerintem ennyi a sztori.

2021. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen a pali 20 éves
2021. júl. 15. 00:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
M.B.B 17 elmúlt, a srác meg 3 évvel idősebb nála... Húúú, akkor most mi történik? A srác is egy gyerek még. Járnak, ami szerintem - bár javítsatok ki, ha tévedek - eléggé általános jelenség a fiataloknál. Neki nem szabad, mert filmsztár, vagy mi a kérdés?
2021. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem kell felfújni de azt hittem h bántotta vagy valami ilyesmi
2021. júl. 16. 02:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem most történt, csak most került a nyilvánosság elé.

Kiderült, hogy Millie 16 éves korában járt ezzel, az akkor 20 éves sráccal. A srác kb. egy hete Instagramon egy élő videóban undorítóan beszélt Millie-ről és elég részletesen beszámolt a szexuális életükről, illetve azt is mondta, hogy 8 hónapig együtt élt Millie-vel és a családjával.

Egy olyan pletyka is elkezdett terjedni, miszerint Millie szülei "szervezték" az egészet. Eszerint a pletyka szerint a szülők megtalálták TikTok-on a srácot és "ideális férj jelöltnek" gondolták Millie-nek.

Az Egyesült Államok egyes államaiban 18 éves kor alatt nem legális 20 éves vagy annál idősebb emberrel együtt járni, a szexuális kapcsolat meg pláne illegális. Szóval röviden ennyi a történet. A legtöbb ember aki foglalkozik ezzel azt "követeli", hogy a srácot (és egyesek szerint Millie szüleit is) zárják börtönbe.

2021. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 6. válaszoló vagyok.


A legtöbben az angol "grooming" szót szokták használni a srácra, ami ebben a helyzetben kb. azt jelenti, hogy a fiú, Millie bizalmába férkőzött a (szépen mondva) "hálószobai dolgok" érdekében.

2021. júl. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. júl. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!