Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol van a Polgár család...

Odüsszeusz92 kérdése:

Hol van a Polgár család (influenszerek) villája Budapesten?

Figyelt kérdés
Gellérthegyre tippelek

2021. júl. 20. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Keress egy oylan képet vagy videorészletet ahol látszik valami tereptárgy, akkor már be lehet tájolni, hogy kb hol vna.
2021. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Igen ez alapján tippelek a Gellérthegyre.
2021. júl. 22. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos pontos választ nem tudok adni, de hozzá szeretném adni a tippedhez azt az információt, hogy egyszer felfedező jelleggel bejártam majdnem a teljes Gellért-hegyet, az erdős részektől a betonozott utakon egymást érő villákig, és volt egy olyan ház, amelynél egy gyönyörűen felújított állapotú, nagy értékű oldtimer autó pompázott, amely a hegyen fellelhető minden egyéb luxuselemtől is magasan "kiviláglott". Az autó stílusa, szembeötlően magas értéke, és oldtimer mivolta egyaránt utalhat akár Polgár Árpádra is. Ezt az egy olyan kocsit láttam ott egyébként, ami magasan kitűnt a tömegből, és kategóriákkal az összes többi ott -és akkor fellelhető gépkocsi felett állt.
2023. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, azóta már tudom, hogy ott van a villájuk.
2023. febr. 7. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg!? :O Merre felé? Erre én is kíváncsi vagyok.


(A #3 vagyok, aki a Gellért-hegyen, felfedező jelleggel járva akadt véletlenül akár a Polgár családra is utalható nyomokra :D)


Egyébként találtam már rá más híresség otthonára is teljesen véletlenül és akaratlanul. Nagyon szeretek sétálni :D

2023. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kikugliztam annó, hogy Bérc utca de mikor én is arra sétáltam már nem érdekelt, hogy melyik villa az övéké csak élveztem a Gellért-hegy és a budai villák nyújtotta hangulatot.
2023. márc. 4. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :D
2023. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!