Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik innen a legszebb...

Melyik innen a legszebb lány? És hogy rangsorolnátok őket?

Figyelt kérdés

Gina Carano:

[link]


Sophie Turner:

[link]


Carice van Houten:

[link]


Jessica Alba:

[link]


Benee:

[link]


Elle Fanning:

[link]


Jesy Nelson:

[link]


Gemma Whelan:

[link]



2021. júl. 21. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez izlés kérdése.


Úgy rangsorolnám őket, hogy a legszebbet teszem az első helyre, a második legszebbet a második helyre egészen odáig aki a legkevésbé tetszik, ő kerülne az utolsó helyre.

2021. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Jessica Alba

2. Elle Fanning

3. Gina Carano

4. Sophie Turner

5. Carica van Houten

6. Jesy Nelson

7. Gemma Whelan

8. Benee

2021. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne praktikusabb egy szavazás ilyen kérdéseknél???

Jessica Alba tetszik, a többi nem jön be!

2021. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elle Fanning Sophie Turner
2021. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, nekem is Sophie a legszebb.


Nekem így van:


1. Sophie, mert imádom a vörös hajat (tudom nem eredeti vörös, de akkor is), meg olyan édes kis pofija is van neki szerintem.


2. Carice is igen különleges, vörös hajjal van olyan szép, mint Sophie, barnával is csinos, de vörössel különlegesebb.


3. Benee, lehet furi, de nekem tetszenek az ilyen kaliberű lányok.


4. Jesy, Jessica, Gina, Elle nekem egy szint, pedig tök más kaliberű csajok. Jessica egy tipik szépség, mindenkinek tetszik, jó csaj, csak hogy mondjam, kicsit túlértékelik, de lehet velem van baj, amúgy is, ízlések és pofonok. Elle egy bájos kislány, cuki, de semmi különleges nics benne. Ginára nem kimondottan a szép jelzőt használnám, de van benne valami vonzó, meg jó színésznő jó kisugárzással, emiatt lehet van annyira szép mint a többi. Jesy se az a hű de szép, neki is inkább kisugárzása van, meg hogy mondjam, őt is meg Ginát is inkább karakteresnek mondanám.


5. Gemma, nekem ő az, akiről meg nem tudom megállapítani, hogy helyes vagy csúnya.

2021. júl. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!