Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik lánybandát tartod a...

Melyik lánybandát tartod a legtehetségesebbnek és legszebbnek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 16:55
A kérdező szavazást indított:
IZ*ONE
Mamamoo
Red Velvet
Twice
(G)I-DLE
Blackpink
GFriend
Everglow
Itzy
Egyéb (leírom válaszban)
83 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan a Blackpink a kedvenc bandám, és a lányok valóban tehetségesek is, de szerintem a Mamamoo tagok tényleg tehetségesebbek.
2021. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
16%

johet mindegyik

Eszakkoreaban is vannak ugyanilyenek?

2021. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
13%
Lol nem
2021. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
92%
Én nem igazán hallgatok lánybandákat, nem szeretem a túl magas hangokat, és jobban bírom a pörgősebb, "durvább" dalokat, viszont azt én is elmondhatom, hogy a Mamamoo tagjai gyönyörűen énekelnek, minden előadáson tiszta a hangjuk, és nehéz velük versenyezni. A Blackpink volt az első lánybanda akiket megkedveltem, de főleg a rap részeket szeretem. Igazából ezt a 2 lányzenekart hallgatom, még az Itzynek és a G(I)-DLEnek van egy-két száma amit néha hallgatok
2021. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
0%
Spice girls
2021. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
31%
Everglow!!!!
2021. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
31%
Az összes a felsoroltak közül!
2021. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
0%
Emberek!! Nem az volta kérdés, hogy kiket szerettek xdd
2021. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki!!! Women>>> De egyébként számomra vokál tekintetben Red Velvet és Mamamoo, azért a Mamamooról sokat elárul, hogy az összes tag megállja a helyét szóló előadóként, a Red Velvet meg hát SM, ott mindig ilyen god tier énekesek vannak, Wendy szerintem a 3rd gen legjobb vokálja. Tánc tekintetben Loona, hihetetlenül szinkronban vannak, a Butterfly szerintem a legjobb gg koreó, mindenki main dancer material, rap tekintetben a Cube groupokból szerintem, mint Soyeon, Yeeun, de említeném azért Moonbyult, Damit is. Szépség, ez az a kategória, ahova mindenkit is sorolnék, mert tényleg annyi szép idol van. De számomra Irene a legszebb idol. Szóval összességeben én a Red Velvetre teszem a voksom, Wendy ének, Seulgi tánc (és ének), Irene visual (és tánc) kategóriákban kiemelkedők, Yerinek és Joynak nagyon egyedi a hangjuk, Joy ost queen, Yeri saját száma a Dear Diary is nagyon szép. Másodiknak pedig a Loona szerintem, a táncot említettem, rengeteg jó énekesük van, Kim Lip, Jinsoul, Chuu, Haseul pl., jó rapperek is vannak a csapatban, mint Gowon, Heejin, Olivia Hye, és mindenki nagyon gyönyörű. De minden gg nagyon tehetséges és keményen dolgozik. Bocsi, hosszú lett.:'D
2021. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
62%

Az a baj, hogy úgy van feltéve a kérés, hogy nemtudok szavazni. Mivel nem ugyanazt tartom a legtehetségesebbnek, mint akit a legszebbnek tartok.

De akkor szerintem leírom a válaszomat. A legtehetségesebbnek egyértelműen a Mamamoo-t tartom. Énekhang tekintetében szerintem verik az összes lány bandát, dehát ők vocal group. Nem mondom, hogy egy-egy kiemelkedő main vokál nem lehet jobb Solar-nál mert ez sem igaz, de összessségében a Mamamoo szerintem a legtehetségesebb. De, ha tehetségről beszélünk, akkor meg kell említeni a )G)I-dle-t akiknek szerintem tök egyedi és jó számaik vannak, sőt a szövegek nagyrészét Soyeon írja. Ezért szerintem ők is tehetségesek.

A legszebbnek a Twice-ot tartom. Tzuyu, Sana, Mina, Momo szerintem mind gyönyörűek. Igaz a Blackpin k tagok is nagyon szépek, különösen Jisoo, de Jennie is különleges, viszont szerintem a Twice-ban a 4 felsorolt veri a Blackpinket. Tzuyu vs Jisoo (Tzuyu), Sana vs Jennie (Sana), Mina vs Rosé (Mina), Momo vs Lisa (Momo). Ez persze saját vélemény, és saját ízlés. Persze bárki ellenezheti, ettől nekem még ez a véleményem. Igaz, h Jisoo-t csakis Tzuyu tudja verni, mert szerintem Jisoo a második legszebb női idol :)

Szóval mégegyszer a legszebb a Twice, a legtehetségesebb a Mamamoo.

Ebből feltehettél volna két külön szavazás is :)

2021. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!