Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina miért kap ennyi...

Kulcsár Edina miért kap ennyi bantast?

Figyelt kérdés
Minap láttam egy kepe alatt, hogy kB elhordtak minden senkinek amiért a kislánya is bölcsis lett. Miért szúrja az emberek szemét ez? A mai világban ez normális elfogadott, hogy egy gyerek bölcsis.
2021. júl. 29. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én alapból utálom,egy felkapaszkodott, buta,semmirevaló háziszárnyas,a papucs suttyó férjével együtt.
2021. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Mert kiprovokálja.


A gyerekeiből pénzt csinál.

Az életét és a gyerekei életét közszemlére teszi.

Aztán volt a temetéses eset, ami sok embernek felnyitotta a szemét, hogy Edinánál valami nincs rendben. És tényleg nincs.


Olyan, mint Jakab Péter. Közembernek mutatja magát (pl.: azt mondta, hogy a gyerekei használt ruhában járnak), közbe meg csak megvezeti a népet.


Én egyszer néztem meg egy interjút a drága férjével, aki össze-vissza hazudozott egész interjú idő alatt. Úgy állította be Csepelt, mintha a detroiti vagy chicago-i gettó lenne. A felesége se különb. Látszik rajtuk, hogy itt nagyon nincs rendben valami. Mind a fejükben, mind a párkapcsolatukban.

2021. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
A férje influencereket népszerűsítő céget is üzemeltet. Ő találta ki ezt a "HúsVér igazi nő vagyok, megmutatok mindent.. a valóságot" brandet Edinának is. Ez csak marketing, tudja, hogy minden ilyen posztja után ajnározzák a követői. Ebből kapja a szponzorokat is.Gyakorlatilag alig költenek. Szinte minden ruhája szponzor, a gyerekek cuccai is. Egyszer nyilatkozta, hogy 20 ezerért nem vesz cipőt, mert az drága.A kisfiút is bevágta a bölcsibe úgy, hogy már kismama volt a kislánnyal.Másfél éves volt még csak. A covid első hullámig gyakorlatilag nem töltött el a kisráccal egybefüggően 5 napot, hogy nem segít be neki valaki. A kislányt már most bevágta 1 éves múlt, hogy szeret ott lenni... (bölcsi) pedig szerintem még csak egy baba.Semmi kifogásom az ellen, ha valaki bölcsibe adja a gyerekét másfél vagy 2 évesen, mert vissza kell mennie dolgozni az anyagiak miatt, de ő nincs rászorulva.Még az egója miatt sem lenne gond, mert úgy is pénzt tud keresni a reklámokból, ha otthon volna velük.Nem tud megülni otthon.. ennyi.Vannak ilyen emberek.A két gyerek egyszerre meg full idegbe teszi ha otthon vannak.Ez nem is volna baj, de ennyi segítséggel,bölcsi mellett ne játsza a szuper dolgozó családanyát.Meg ezek a világmegváltó posztjai.. kb most a környezetszennyezés, aztán meg papírdobozból eszik a kaját.Régen nagyon szép volt, már csak árnyéka a 6 évvel ezelőtti önmagának.Oké szült 2 gyereket, nem néz ki rosszul, de nem is szép.Látszik az arcán a szemén, hogy boldogtalan.A férje semmibe se nézi.Ezek a boldog szerelmespar vagyunk a brand része.Most is az anyjával meg a gyerekekkel nyaralt kb 4 napot, a sztorikból az jött le, hogy Csuti csak a visszaindulás előtti napon érkezett.Gondolom ez sem esett jól neki, mindig akkor tesz ki ilyen húsvér nő vagyok képeket ha szomorú, hogy dicsérjék...
2021. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Neki igazából nincs egy összefüggő mondata, mert egyik szavával üti a másikat, amire az elvetemült fanjai csak most kezdenek rájönni.

Folyamatosan hangoztatja a természetességet, az egyedi szépséget, és egy-egy ilyen poszt után jön vagy 5-6 agyonsminkelt, agyonretusált kép.

Kirakott egy képet, hogy ő félrenéz, hogyha lát egy negatív kommentelőt, csak a valóságban ha valaki le akarja írni neki, hogy hanyas a kabát, szép, kultúrált hangnemben, akkor vagy betámadják a bigott fanjai, vagy mindenféle gondolkodás nélkül törli őket, mert "Én vagyok a Kulcsár Edina, és senki nem ér fel a mérhetetlen iq szintemhez, az egekig felérő intelligenciámhoz, a hegyeket megmozgató pozitivitásomhoz és a tökéletes életemhez, és mindenki egy csicska gyász, úgyhogy mindenki bek4phatja".

Egy egymondatos ál-életstílussal letud mindent, miszerint "aki nem úgy gondolkodik, mint én, az mind irigy és féltékeny a csapodár, bájgúnár, nőalázó férjemre, a 18 évesen apa nélkül szülő édesanyámra, a hanyag, nemtörődöm anyát nevelő dédikémre, és úgy konkrétan az egész kitalált életemre". (Kulcsár Edina nagyanyja lemondott az anyjáról)

2021. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Meg itt van még az egész hazug kiállása érzékeny dolgok felett. Nem arról van szó, hogyha valaki kiáll valami mellett, akkor napi 24-be azt kell hangoztatnia. De mi az már, hogy kiáll az LMBTQ+ jogaiért, felrajzol két nagyobb és egy kisebb pálcikaembert, majd aláírja, hogy a család az család, de amikor tényleg terítékre kerül a téma, és a kormány törvényekkel próbálja ellehetetleníteni szinte mindentől őket, akkor inkább az étrendváltoztatásról, bio kajákról beszél, mert azzal kötött szerződést.

Vagy az autizmus, vagy nők elleni erőszak világnapján kirak egy cukika posztot, utána meg kirak egy fogfehérítős hirdetést.


Sajnos a sok birka, aki követi Edinkát, az nem látja át, hogy mi folyik. Például volt a porszívós eset, amikor több 10 ezres porszívót akart lenyomni a munkásréteg torkán, és ezt megjegyezték neki, akkor jött a "kölcsönadom a porszívómat neked, ha szeretnéd" komment, ahol mindenki olvadozott meg áradozott, hogy milyen nagy szíve van. De senki nem jött rá, hogy ez csak manipuláció.

2021. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
A kedves férje az imént égette le egy sztoriban, mikor megkérdezi mit eszik.. sült kápia volt erre a válasza. Visszakérdez Csutka, hogy paprikát? erre Edina.. kápiát. Erre a férje bocsánatot kér.. Nem szimpi már régóta, de most kicsit megsajnaltam
2021. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

6

Ezt nem értem most..mi ebben az égő?

2021. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
7. Az, hogy nem tudta, hogy a kápia egy paprikafajta.. Nem volt egyébként sem jó kedve, kifejezetten szomorúnak tünt.Biztos leosztotta az ember előtte. Csóri az a db zöldséget ette, erre az ura mutogatja a jobbnál jobb kajákat, amit ő eszik.Komolyan elgondolkoztam azon, hogy Ő nem engedi enni Edinát😐
2021. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem magától kezdett ő bele az ilyen drasztikus étrendváltásba.

Csutika másfél évvel ezelőtt milyen szépen (és mesterkélten) elmondta, hogy a feleségét +30 kilogrammal is kívánta, aztán ez a gyakorlatba nem így volt, mert volt pár beszólása Edina felé.

2021. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kirakta az Alfa, hogy egy desszertet esznek ketten... Szegény nő arcán minden látszik, hogy valamivel nagyon megbánthatta, de kötelező vele pózolnia...
2021. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!