Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Ashley...

Mi a véleményetek Ashley Graham alakjáról? Összejönnétek egy nővel aki nagyjából így néz ki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Ez a fajta kövérség már nem olyan ízléses, mint a latin csajok esetében, mert nincs olyan látványos homokóra alkata és nem a fenekén + mellein + combján oszlik el minden felesleg, hanem jócskán ráment az alkarra, felkarra, a lábaira, a hasára, a hátára is. Egyedül az arca úszta meg, és valószínűleg ezért lehet sikeres egyelőre.

Arcra tetszik, illetve néhány fotón még belefér saját magába, de összességében nem hiszem hogy menő, amikor valakinek a kajálás a hobbija és fiatal nő létére olyan felhalmozott zsírkészlete van, mint egy 70 éves nagymamának. Ezen mindenképp változtatnia kell, mert nem fog mindig ilyen jól kinézni ezzel a túlsúllyal.

Amikor majd rájön, hogy talán ezt mégse kéne és belekezd a fogyókúrába és az edzésbe, akkor pedig úgy fog kinézni a bőre, mintha egy két számmal nagyobb emberről származna. Mindene ráncos lesz és lógni fog.


Nekem tetszik ha valaki nőiesen kerek, de az oszlop lábaktól és karoktól menekülök.

2021. júl. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Ja és a legnagyobb problémám nem az lenne, hogy úristen 15 kilóval nehezebb nálam, hanem az, hogy amikor elfogadja , hogy ő ilyen, abban a pillanatban hízik még 20kg-ot...

Ezek a nők általában addig néznek ki jól, amíg le akarnak fogyni és mindent megtesznek ennek érdekében. Amikor elfogadják magukat molettnek, addig tartott az aktuális állapotuk. Onnantól kezdve csak felfelé mennek. Ráadásul 1-2 hét alatt teljesen elhíznak, aztán megint vissza.

2021. júl. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön. Persze, összejönnék egy ilyen nővel. Imádnám. :)
2021. júl. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Utcán nem sétálgatnék vele, de dugni jó lenne.
2021. júl. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4#, Te egy egyenes ember vagy, és őszinte.
2021. júl. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Énnekem pont az ilyen testalkat az egyik zsánerem. :)))
2021. júl. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzó alakja van nagyon, te is hasonlítasz rá, kérdező, vagy csak kíváncsi voltál? :)
2021. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Most biztosan sokaknak nem fog tetszeni és a saját véleményem felér egy bádiséminggel de nekem ez undorító. Nem a plusz kilók a gond, lehet az szép és formás. Hanem ez a megnyúlt, mindenhol kitágult, laza kötőszövet és nulla tartás, csak a zsír, stria lebegi körbe, engem taszít. Pont anyám is így nézett ki gyerekkoromban, soha nem láttam jó nőnek, sajnos nem is nagyon adott magára. Soha nem kerestem ilyen lányokat. Mindig a sportos vonal jött be és azt látom, hogy az alapból sportos nők alakja szülés után is vonzóbb. Sajnos nekem nettó hányingerem van tőle. Az arcra nem rossz, elmegy.
2021. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
nálam 10/2
2021. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Én láttam a Topmodell leszek-ben, ott szerintem jól nézett ki. A mostani képein, amit kiad a Google viszont már jóval ducibbnak tűnik.

De igazából összejönnék vele, mert arcra nagyon bejön, karakteres, szexi. Az pedig fontosabb nekem, mint a test, mert az mindenkinek változhat, tehát ő is lefogyhat. Egy jó alakú csúnya arcú lány pedig meghízhat. Szóval az nem döntő.

2021. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!