Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Millie Bobby Brown miért van...

Millie Bobby Brown miért van minden interjúban ennyire elszállva magától?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek a kedvenc színésznője, neharagudjon most meg rám. A Stranger Thingsbe annyira szerettem, és olyan aranyos volt. Aztán ahogy egyre híresebb lett, úgy lett egyre elviselhetetlenebb. A mostani botránya már csak hab a tortán, nem tudom mennyire lehet igaz.
2021. júl. 30. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mostani botrányra gondolsz?
2021. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Erre

2021. júl. 30. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj igen, ezt olvastam.

Akkor ennek fényében reagálnék.


Szerintem nem kéne elfelejteni, hogy Millie mindösszesen 17 éves. 11 éves kora körül lett ismert. Pont egy olyan időszakban, ami minden "átlagos" embernek nehéz, változásokkal tarkított időszak. Igen, én is láttam olyan videókat, amiben az állítolagos egoizmusa volt a téma, de azt mindenki elfelejti h Millie még gyerek; és amikor a nagyképűségét probálták bizonygatni; akkor is gyerek volt. Semmi olyat nem tett szerintem, ami indokolttá tenné azt, hogy bántsák. Rivaldafényben felnőni nem egyszerű, mert amint valamit hibázol, arról nem csak a mikro-környezeted, hanem az egész világ tudni fog. És a véleményét is elmondja róla. Fiatal színésznőként mindenki kissé felnőttként kezelte, és amikor ő is elkezdett kissé felnőttebben viselkedni, akkor meg azért bántották , mert túl akar mutatni a koránál. Gondoljunk csak bele, hogy ez mennyire nehéz lehet..


A linkelt botrányban pedig Millie egy áldozat. Ez a Hunter nevű srác kiteregette a magánéletüket az egész világ elé, és ez szörnyű. Remélhetőleg lesz jogi következménye.


És leszögeznem: Nem, nem vagyok fan vagy bármi. Szeretem a Stranger Things-et, a színészeket. De nem a kedvenceim. Azonban abszolút igazságtalannak érzem az őt ért bántásokat...

2021. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!