Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyire gáz szerintetek, ha...

Mennyire gáz szerintetek, ha nem tudok semmit a hazai "sztárokról"? (Hódi, Berki, Irén, stb)

Figyelt kérdés

Nincs Instagramom, illetve ha valahol elvétve látok is róluk egy cikket, sosem nézem meg, vagy olvasom el, mert nem érdekel.

Tudom hogy pár éve lett divat az Instagram, és az influencer kérdés, de engem ez nem igazán mozgat meg.

Ide sokat járok fel olvasgatni, és folyton látok róluk kérdéseket. Így néhány nevet már megjegyeztem, pl Hódi Pamela, Berki Krisztián, Varga Irén. Beleolvasgatok a válaszokba is, hogy "tanuljak valamit", de igazából sosem leszek okosabb. Úgy tűnik, mintha a többiek sem vennék komolyan őket.

Igazából mit tettek le ezek az emberek az asztalra? Valamiben tehetségesek legalább, hogy felkapottak lettek? Az ismerőseim és a családom sem beszélnek róluk, szerintem ők sem ismerik őket... Én pedig nem szoktam kérdezgetni róluk, mert annyira nem érdekel. De így úgy érzem, mintha nem lennék tisztában a legújabb hírekkel, habár nem tudom ezekkel mennyire kéne tisztában lenni.

Ha valaki Péter Szabó Szilviát, vagy Nagy Ferót említene meg, akkor tudnám miről van szó, de itt például sosem lehet olvasgatni ilyesfajta sztárokról, csak ezekről az influencerekről.



2021. aug. 4. 04:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Hàt hogy merészelsz nem tudomást venni hazánk senkijeiről?
2021. aug. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,szóra se érdemesek.
2021. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Ezek nem "sztárok" Ezek nagybetűs senkik, hazai mércével mérve is, ingyenélő, túlfizetett söpredék akik a bulvársajtót tartják életben.

persze nyilván mi kis ország vagyunk, nálunk nem lehet értelmezni a "sztárságot" úgy mint az amcsiknál, itt nincsenek Tom Cruise-ok meg Lady Gagák, de azért nálunk is vannak úgymond hazai sztárok akikre fel lehet nézni, akik tettek le az asztalra, pl. olyan zenészek mint Demjén Ferenc, vagy ha már épp olimpia van akkor a zsinórban háromszoros bajnok Szilágyi Áron mindenképpen ilyen.

Ezek az instagramos meg celeb TV-s ostoba majmok nem sztárok. Én is csak azért ismerem a nevüket mert néhány unatkozó állandóan spammolja velük a gyakorit. Ezeket nem ismerni nem gáz hanem dicsőség. Ne ilyen emberekkel foglalkozz, egyik sem tett semmit az asztalra, ostobák, felszínesek, ingyenélők. Ha mindenképp hazai hírességek érdekelnek, kövesd azokat akiket van is miért.

2021. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Trash celebek.
2021. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Szerintem ezek már celebnek sem mondhatók igazán. Inkább "influencerek". Konkrétan oda jutottunk hogy vissza sírom a 10 évvel ezelőtti "celeb kultúrát". Pedig az is trash volt.
2021. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, én is visszasírom (de legalábbis kellemes nosztalgiával tölt el) azt az időt mikor még a Pákó meg a Sebeők János meg ezek voltak a "menők", meg Zámbó Jimmy... A maihoz képest az is magaskultúra volt. Bennük még volt természetesség, vagy csak szimplán magukat adták, és sok esetben úgy voltak szánalmasak hogy azért az vicces volt. Ezek akik most vannak, legjobb lenne nem is tudni hogy léteznek...
2021. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne gáz, ha a hazai írókról, költőkről, történelmi személyekről nem tudnál semmit sem!!! Ezekkel nem érdemes foglalkozni.
2021. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek. Én bánom hogy “megismertem” őket. Addig örülj amíg kihagyod őket.
2021. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!