Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mely népszerű férfi és női...

Mely népszerű férfi és női színészek, énekesek, modellek számítanak vonzónak a többségnek manapság?

Figyelt kérdés
Olyan többnyire külföldi hírességre gondolok, akik általánosságban vonzónak számítanak az emberek többségének. Akik manapság vannak, nem 10-20 évvel ezelőtt.

2021. aug. 7. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen Jennifer Lopez féle ribik
2021. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Ez egyedi észlelésen alapul de...


Színészek: Henry Cavill, Timothée Chalamet, Jason Momoa / Gal Gadot, Margot Robbie


Énekesek: Shawn Mendes / Blackpink lánybanda tagjai


Modellek: Gigi Hadid (bár szerintem vannak jóval szemrevalóbbak)

2021. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Amber Heard

Armie Hammer

2021. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
#3-as, pont elővetted az ágybarondító férjverőt és a kannibálgyanúba keveredett szépfiút
2021. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
A pasikról fingom nincs ki számít vonzónak mivel nem vagyok meleg, de a nőknél: Gal Gadot, Scarlett Johansson, Emma Watson, Ana de Armas, Emilia Clarke akik így hirtelen eszembe jutnak, ők a többségnek bejönnek.
2021. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi az, hogy pasikról fogalmad sincs, mert nem vagy meleg? Én nőként meg tudom mondani, hogy ki számít vonzónak, pedig nem vagyok leszbikus.
2021. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Hát mert mondjuk én a férfiakat nem nézem "olyan" szemmel? Azt meg tudnám mondani ki a jó színész, vagy ki a népszerű, de azt nem ki "jó pasi"... A nőknél amúgy ez kicsit más.

De akkor legyen Brad Pitt meg Tom Hardy, őket sokat olvastam a neten hogy vonzónak tartják a nők.

2021. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Elisabeth Moss, Blanca Suárez, Kat Dennings, Caroline Ford, Rachel Brosnahan
2021. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nicholas Hoult, Henry Cavill, Chris Hemsworth, Brant Daugherty, Dominic Sherwood, KJ Apa, Matt Lanter, Dean Geyer, Jesse Metcalfe, Josh Henderson, Ross Butler, Sean Faris
2021. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Margor robbie ő tuti nem. Nagyon nem szép szerintem. 26 éves férfiként mondom ezt
2021. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!