Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik YouTuben lettek népszerűe...

Akik YouTuben lettek népszerűek azok sztárnak számítanak(Unfield, Kunu Márió, Polla, Thevr, Nessaj stb...)?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem köszönő viszonyban nincsenek azzal, akit lehet "sztárnak" nevezni.
2021. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Jólvan, egyes, ennyiből akkor magyarországon a büdös életben nem voltak sztárok néhány nemzetközileg is sikeres hírességen kívül.


A valóság ezzel szemben az, hogy a 10-20-as korosztály már nem nagyon ismeri a tv-s és bulvár hírességeket (max azokat, akik eljutottak youtibe-ra pl a VV-hez hasonló trash műsorokkal), a youtubereket viszont igen.

2021. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Ők nem sztárok.
2021. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

"Jólvan, egyes, ennyiből akkor magyarországon a büdös életben nem voltak sztárok néhány nemzetközileg is sikeres hírességen kívül."


Ezzel tökéletesen egyet tudok érteni.

Ha Will Smith vagy Christian Bale vagy Rihanna, vagy mit tudom én ki "sztár" akkor ezekhez képest hol vannak ezek a magyar kis celebritások, nem hogy még az ilyen neten felkapaszkodott senkik.

2021. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Definiáljuk a sztárt elöszőr. Mert ahogy elöttem is mondták, nem igazán voltak magyarországon sosem, egy pl Will Smith vagy Angelina Jolie-hoz hasonló hírességek. Szóvalj jó lenne tudni, hogy a sztárt a nemzetközileg vagy az országunkban értjük. Ha maradunk MO-nál, akkor valszeg ténylegesen ők a mostani generáció "szárjai" ugyanis többen követik őket internetes portálokon és felteszem, hogy a nevüket is többen ismerik, mint a régi, TV-s celebeket. A mai napig is vannak a TV-ből hírességek, nem ezt mondom, de azoknak a nagy követő bázissal rendelkező személyeknek van manapság esélye "sztár" maradni, akik átköltöznek az internetre.
2021. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2021. márc. 13. 11:35
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Közük nincs hozzá. Ingyenélők, maximum. És Magyarországon is vannak hazai "sztárok", pl. Ákos vagy Zséda mondjuk. Csak azért mert valaki csinál egy youtube fiókot és szerez megtekintéseket attól még nem lesz sztár. Nekem is van fenn olyan videóm amin majdnem 5 millió megtekintés van, aztán mégse vagyok senki, nem hogy sztár. Ezek nem sztárok.

A sztárok azok Arnold Schwarzenegger, Lady Gaga vagy Scarlett Johansson.

2021. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó azért nem senkik azt azért ne mondd, mert sok rajongójuk van
2021. márc. 13. 13:55
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Na én pl a hetes hazai "sztárjairól" nem hallottam soha😅
2021. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Ezek max trashcelebek, akik youtubeoznak(is), vagy többet használják az autotunet, mint más a pislogást.
2021. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!