Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az Ariana Grande zenék "lányos...

Az Ariana Grande zenék "lányosak"?

Figyelt kérdés

Multkor, hallgattam zenét és a lányoktól megkaptam h milyen lányos zenéket hallgatok... akkor Ari "7 rings" című dala ment, ami nekem személy szerint nagyon tetszik, nem a szöveg miatt, a zene :D

Szerintetek velem van a baj? Tényleg lányosak Ari zenéi? És ha igen akkor gáz ha ilyeneket hallgatok?

17/F



2021. aug. 9. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nem lányosnak mondanám, más kifejezést használnék rájuk...
2021. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, eléggé. :D
2021. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És akkor gáz, hogy én, hetero 17 éves srác ilyeneket hallgatok? Mert a lányok szerint az... Tényleg így van?
2021. aug. 9. 15:13
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát mindenki azt hallgathat amit szeret, de azért ne lepődj meg ha melegnek néznek.
2021. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen,lányosak nem hallgatom.
2021. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj srác, mindenki azt hallgat amit akar... Én személy szerint metálos vagyok, szóval azt hihetnéd, hogy agyrákot kapok az ilyen pop énekesnőktől, de nekem is van egy kedvencem, aki hasonló műfajban mozog mint a tied. Bár inkább maga a nő jön be mint a zenéje, de azért nem tagadom, szívesen hallgatom néhány számát :D.


Az meg, hogy ha csak ilyeneket hallgatsz, az a te dolgod, ameddig nálad is megvan az a része, hogy bejönnek ezek az előadók, addig meleg tuti nem vagy.

2021. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6.

Nem csak eféléket hallgatok, még ezen kívül rap stílus ami a kedvencem :D

Ariana nagyon jól néz ki szerintem, elsősorban ezért kezdtem el hallgatni a zenéit, aztán... megtetszettek :D

Köszi a választ :)

2021. aug. 9. 16:46
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan, hogy "lányos" vagy "fiús" zene.
2021. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
8.-asnak üzenem hogy iganis van,one thousand miles hogy hangozna egy férfi szájából,mint a feketék fehérenbe???
2021. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
#9 ilyet is csak egy műveletlen mondana
2021. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!