Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pár ember miért gyűlöl már...

Pár ember miért gyűlöl már szinte betegesen énekeseket?

Figyelt kérdés

Mostanában nagy trend utálni az énekeseket (pl.: Lana Del Rey, Billie Eilish, Ariana Grande, stb..)

Mármint az rendben van, hogy az adott énekes nem szimpi neki, vagy egyszerűen csak nem szereti a zenéit, de az már eléggé túlzás, hogy olyanokat mondjon, hogy xy egy tehetségtelen senki, vagy azt mondja, hogy undorító, vagy hogy már a nevétől is hányingere van. Mert nem egy ilyen hozzászólást láttam amikor egy hírességről volt szó.

Ráadásul olyanok is vannak akik azt írják, hogy "gusztustalan a teste", vagy "túl dagadt", "rusnya az arca", "undorító stílusa van". És nem értem, hogy hogyan jutottunk el odáig, hogy valakit a testéről ítéljünk meg.

És elegem van, hogy páran azért mert egy hírességet nem szeretnek, ezért nem veszik őket emberszámba, és úgy beszélnek róla mint egy szemétről. És az a gond, hogy ez nem csak a hírességekkel történik meg..



2021. ápr. 13. 00:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Frusztráltak.
2021. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Valahogy nekik is le kell vezetni a feszkót...
2021. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
jó kérdés, lehet, hogy már nagyon unják, hogy egyes rajongók mindig róluk beszélnek, de rengeteg egyéb más oka is lehet
2021. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak annyi lehet a problémájuk, hogy folyton ezeket az előadókat tolják a pofájukba és már konkrétan hányingert kapnak, ha ezredjére is meghallják a nevüket vagy látnak velük kapcsolatban valamit.
2021. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Lana Del Rey? Őt általában szeretik nem? Én ezek közül csak Billie Eilish és Ariana Grande utálókkal találkoztam. Nem csoda, mert a csapból is ők folynak.
2021. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Mert némelyik olyan szinten okoz agykárosodást nekem az úgynevezett zenéjével, hogy a tönkrement idegrendszerem miatt nem tudom kontrollálni az indulataimat.
2021. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
6-os. miért hallgatod?
2021. ápr. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%
1. kocsiban hallgatom a rádióban van-e valahol baleset stb, előtte és utána megy a csörömpölés 2. youtubeozok, ott be van kapcsolva nekem hogy átugorjon következőre , mert általában jól működik az algoritmus, de elég sokszor a legkisebb bármi kulcsszó akármi miatt olyanra ugrik át miközben én dolgozok, böngészgetek, hogy az valami kriminális. 3. a klasszikus kocsiban zenét is hallgatok rádióból már kuka, régebben számomra ismeretlen dalokat játszottak változatosan, mostmeg folyamatosan a csörömpölés.
2021. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 4-esnek is igazat adok. Túlságosan a képünkbe nyomnak mindent kéretlenül. Youtube reklámok, műsorplakátok, a saját gyártású műsorok nagyrésze kornyikálós műsor szinte ugyanabból a szűk körből válogatva, főzőműsorban meg más saját műsorban is túlexponáltak. Most őszintén, milyen értéket képvisel pl Tóth Andi vagy Curtis , és nyomják az arcodba ezeket a nulla embereket. A nyugatiak nagyrésze is közelebb áll a botrányhőshöz mint az énekeshez
2021. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

1. waze

2. spoti


💕

2021. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!