Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki jártas abban hogy...

Valaki jártas abban hogy lehet egy külföldi sztártól autogrammot kapni?

Figyelt kérdés
Vagy már nincs ilyen? Egy kislánynak kellene, aki oda van a kedvemc színészéért és mindent megtenne azért hogy kapjon egy aláírást.
2021. aug. 11. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában vannak autogramm címeik. Ha oda írsz egy levelet,lehet kaptok. Kevés az esélye ,de egy próbát megér.
2021. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zenészeknek, énekeseknek általában van autogram címe, ami a weboldalukon fent szokott lenni. Hogy színészeknek van e, nem tudom.
2021. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pl most nyereményjátékkal próbálok szerezni egy elég ismert hírességtől,annyi az esélyem,mint mindenkinek,de nem csak az angol és amerikaiaknak szól,úgyhogy ezeket is lehet figyelni és akár részt venni,de ezt a címet is meg lehet valahogy nézni,hátha interjúba már mondott erről infót,hogy hogy kezeli ezt,ha feltették kérdésnek persze. Ugye általában találkozókon könnyebb szerezni,de ott se mindenki kap fotót/autogrammot. Ha esetleg még tud várni,és pénzt is lehetne rá összespórolni,akkor lehet ilyenre kéne elmenni,ahol tudni lehet,hogy ott lesz. Nyilván ez költség,mert odautazni,szállás minden,de egyfajta nyaralással egybekötve nem egy rossz dolog.


Meg nem tudom színészeknél van-e ilyen,hogy kiválasztanak x embert,akik pár mondatban beszélhetnek vele,fotót meg autogrammot kaphatnak. Ezt énekeseknél láttam először,de ezt nem ők szervezték. M.o.-ra is már jönnek forgatni,bár Isten tudja miért,de bármi megeshet bármikor.

2021. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!