Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kaptatok már külföldi híresség...

Kaptatok már külföldi hírességtől autogrammot az autogramm-címén keresztül? Szerintetek a sztárok saját kézzel írják alá?

Figyelt kérdés

Szeretnék kérni egy angol énekesnőtől, de félek, hogy potyára adnám fel és hogy nem ő írja alá, márpedig én tőle szeretnék. (Azért akarok így, mert valószínűleg sosem jön Magyarországra és lehet, hogy nem fogok vele találkozni).


KÖSZI!


2011. okt. 19. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem ők írják alá, ilyen mennyiségű aláírásra nincs kapacitásuk. Többnyire előre nyomtatott kártyát adnak, amin kézírás van imitálva. Mellesleg az autogram egy m-mel írandó, nincs köze a grammhoz.
2011. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenért, felpontoztalak!
2011. okt. 21. 14:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ők írják alá sajnos. De végülis az az Ő aláírásuk, de nem személyesen neked, hanem kinyomtatva van a kártya és azt postázzák. Jóesetben.
2011. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát ennek nem örülök ... :-(


köszi!

2011. okt. 27. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Igen sajnos Én is elkeseredtem mikor megtudtam. De ha belegondolunk, hogy is lenne képes annyi kártyát aláírni? Még egy egyszerű embernek is nehezére esne, hát még akkor egy sztárnak? :/
2011. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát igen... Főleg, mert az énekesnő akitől szerenték brit, és hát az Egyesült Királyság sincs közel, meg drága minden, és lehet, hogy sosem fogom látni, pedig ő egy példakép és imádom. :-(
2011. okt. 29. 14:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Jajj, de kár! Olyan rossz amikor rajongsz valakiért példáúl megmondom neked őszintén Én Adam Lambertet imádom (ha ismered). Ő meg Amerikában él, szóval... És akkor még csak egy személyes aláírást sem kaphatsz Tőle. Jó hogy ott vannak a közösségi oldalak, de itt is túl sokan vannak, hogy majd pont velem foglalkozzon. Nem szeretem ezt az érzést, olyan elkeserítő és rossz. Rajongok, de így minek? Ha Ő meg nem törődik vele komolyabban. Jó vannak kijelentéseik hogy szeretik a rajongókat, meg imádják és köszönik meg minden, de hát nem személyesen és az olyan mintha nem is mindanának semmit. De azért próbáld meg, hátha sikerűl! Sok szerencsét kívánok!
2011. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ha komolyan gondoltad utolsó, akkor köszi és neked is! :-)


Igazából együtt érzek vele, hogy neki is sok dolga van és nem tud a rajongóknak elég időt szentelni, meg hát ugye több milliónak szeretik, biztos nem fog leülni és egyenként visszaírni, hogy "hé megkaptam a leveled".

Nem gondoltam egyáltalán, hogy önző emberek a "sztárok" vagy hogy majd pont velem kivételeznek és visszaírnak a levelemre vagy küldenek egy autogram-ot. Sajnos nem.


Akkor marad annyiban, hogy hallgatom az énekesnő zenéit és kész. Bár igazából nem az autogram a lényeges, hanem az, hogy szeretem, de azért mégis van bennem egy olyan elkeserítő érzés. Más bezzeg szerencsésebb, de nem akaorm őket sem lehurrogni emiatt.


Hát akkor mindegy is... Végülis, ha megmondanám neki, hogy küldjön egy levelet, akkor meg népforradalmat indítanék, a második lehetőség pedig, hogy lehet, hogy nem is olvasná el mit írok, a harmadik pedig, lehet, hogy nem érdekelné - menjek el egy koncertjére, mert akkor neki is jó lesz! De ha egyszer nem tudok... Sajnos ezekben az időkben senki sem gazdag...

2011. okt. 30. 19:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó 3 választ adó vagyok! Nem kell így elkeseredni! Annyi dolog és változás történhet az életben, hogy azt még mi sem hinnénk el. Példáúl szerinted az az énekesnő, vagy bármilyen most híres ember hitte azt mi lesz belőlle ha nagy lesz? Nagyon sokan közülük azt sem hitték eggyáltalán lesz belőlük valami. És tessék! Világsztárok. Értük eped egy fél világ! Ott van példának:Robert Patinson. Lehet egyszer Te is a körükben fogsz mozogni, persze csak ha ez a célod vagy teszel érte. Bár nem tudom hány éves vagy és fiú-e vagy lány, de ez mindenkire igaz! Én példáúl szentül hiszem, most még csak az aláírásáért is megtennék mindent, pláne ha személyesen szól, de TALÁN! egyszer az Ő táncosa leszek. Mert egyébként annak tanulok és bár tudom ez még elég nagy kijelentés, de nem véletlenül akartam az lenni, nem véletlenül van meg hozzá a tehetségem, ami nagy szó, hisz azzal már lehet kezdeni valamit és nem véletlenül vagyok ilyen pozitív. Neked is csak ajánlani tudom hogy hidd el azt, hogy bármi megtörténhet! Persze nem akarok okoskodni, tényleg csak azért írtam le Neked, hogy kérlek végy egy kis erőt, hitet a szavaimból, mert már nagyon sokan mondták hogy feltölti őket a pozitív energiám! Sokan kisebb sikereket értek el akár munkával kapcsolatban, magánéletben is, mert annyi reményt ültettem beléjük a pozitív gondolkodásommal. Szerintem jó hatással vagyok az emberekre és remélem ebből az energiámból neked is sikerűl átadnom. (Még mielőtt azt hinnéd valami elkényesztetett pi..a vagyok aki mindent megkaphat amit csak elképzel, szólok nem így van. Mindenért küzdök és nem a pénz éltet.)
2011. okt. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy nem is álomvilágban élek, hanem az álmot valósággá akarom tenni, akárcsak azok az emberek, akikért most rajongunk. De hit nélkül az egész mit sem érne.
2011. okt. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!