Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Henry Cavill jó Hunyadi János...

Henry Cavill jó Hunyadi János lenne a készülő Hunyadi sorozatban?

Figyelt kérdés
Én nézném, ha ő alakítaná, a bajuszával.

2021. aug. 14. 15:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Én még régebben párszor megcsináltam miért csinálod ezt napi szinten, mert látod, sokan felismernek már és kiszúrják a kérdéseid. A toplistában a több száz kérdésért kapott ponto profilok mind a tiedek, meg még azok amiket épp húzol fel, hogy magasabb szinten legyenek, arra a taktikád az, hogy a régebbi általad kiírt kérdések alá bekommentelsz. Azt sem nehéz már észrevenni, hogy hopp megjelenik egy totál értékelés nélküli profil egyszerre pár régi kérdésednl :D
2021. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Aha. Mesélj még.
2021. aug. 15. 01:37
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Mit kell ezen mesélni, ismernek itt már egyre többen egyedül az indítékot nem tudjuk, én simán valami betegségre tippelek, az átlag trollok nem ilyen kitartóak.
2021. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
xD
2021. aug. 15. 02:38
 15/22 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes, hogy ebbe már nem tudott belekötni a kérdező. Csak nem igaz, amit a #11 írt? Na...


Ami pedig a kérdéseidet illeti, tényleg k*rva idegesítő, hogy mindet felcímkézed a Witcher kulcsszóval. A sorozatra és a játékra vagyok kíváncsi, nem rád.

2021. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem körülötted forog a világ.


Egyébként nincs értelme belekötni, mert teljesen megszállott. Az őrülteket csak hagyni kell és mosolyogva bólogatni nekik. Ez a filozófiám.

2021. aug. 15. 11:51
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát elég erőteljesen szabadon engeded magad minden egyes nap. :D


A k B monogramos profilod am mikor dobták ki? Látom a másik 3-4 föprofil még aktív.

2021. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

1. Szerintem ne irkálj részegen vagy nem tudom, hogy mi ez.

2. Én csak A monogramos gyilkosságokról hallottam, ami egy Poirot sztori.

3. Ez az egy profilom van. Illetve egy régebbi, már évek óta tiltott. Azzal értelemszerűen semmit sem tudok kiírni.

2021. aug. 15. 13:13
 19/22 anonim ***** válasza:
18%
A hold meg sajtból van, ezt tedd még hozzá, egy szint azzal amit írtál, legalábbis igazság terén.
2021. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%

Miért olyan ördögtől való ötlet Henry Cavill mint Hunyadi? Talán ha egy kicsit tömegelne hogy masszívabb legyen, én megnézném. Milyen más, hazai alternatíva lehet? Nagy Ervin, a szegény ember Matthew Mcconaghy-je, vagy Csányi Sanyi? Vagy Stohl és az a nagyfejű drogos faszi, aki dugta azt a kancsal színésznőt a valami amerikában?

Egyébként nem tudnák Cavill-t megfizetni. Maradjon csak ez a szerep hazai kutyaütőnél, mint a fent említettek. Viszont mint Jame Bond, na annak tökéletes lenne az elkövetkező 15 évben.

2021. aug. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!