Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Henry Cavill jó Hunyadi János...

Henry Cavill jó Hunyadi János lenne a készülő Hunyadi sorozatban?

Figyelt kérdés
Én nézném, ha ő alakítaná, a bajuszával.

2021. aug. 14. 15:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Ha választhatnék, hogy mire szórják az eus pénzeket: stadionra, lebetonozott tavakra/lápokra/erdőre vagy Henry Cavillra, akkor Henry Cavillt választanám.

Amúgy tök jó Hunyadi János lenne. Plusz ha az egészet angolul forgatják, akkor akár kultsorozat is lehet, felrakják netflixre és kész.

Nem mintha nem lehetne itt jó sorozatot forgatni, mert itt készül a The last kingdom meg a Dűne is.


Haters gonna hate. Nem kell törődni a légyzümmögéssel, csak orvosi kezelésre szorulnak, mert nem bírják elviselni, hogy a sztárok és BULVÁR kategóriában sztárokról is kérdeznek.

Az érdekes, hogy nem böki a csőrüket, amikor valaki azt kérdezi, hogy mezei luxusribi451-nek hány cuki, reklámfelület zabigyereke van dubajisugardaddy723-től. Ez ma a magyar valóság. Ezt zabálják két pofára.

Ha valaki nem ribizli vagy ribizliszedő, akkor itt nem számít sztárnak és ha nem a ribizlizésről szól a kérdés, akkor a kérdező troll. No comment.

2021. aug. 16. 13:11
 22/22 anonim ***** válasza:
51%
nem értem mi a baj Cavill-lel, bár le is pontoztak miatta. A fickó jóképű, remek fizikumú, és bármely kardforgatót el tudna játszani a vásznon. A blavikeni mészárlás pedig zseniálisan lett megoldva. Az egyik leglátványosabb kardforgató jelenet, amit eddig sorozatban láttam.
2021. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!