Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Malek miklósról?

Mit gondoltok Malek miklósról?

Figyelt kérdés

Szerintem olyan aranyos:$:$:$


[link]


2010. aug. 29. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap nem győzött meg a nagy szakmai hozzáértésről de amúgy szimpatikus...


Amúgy messziről jött ember azt mond amit akar...Eléggé bereklámozták őt..Közben lehet h.fele se igaz amit mondanak róla:S

2010. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miből gondolod, hogy amit mond az nem igaz? vagyis amit mondanak róla..Nem hiszem hogy csak kitalálták volna ezeket róla:) a szakmai hozzáértése pedig szerinte egyiküknek sem mutatkozott meg még..hisz itt még nem kellett olyan " igazi" véleményt mondani..maja döntőknél meglátjuk hogy milyen a szakmai hozzáértésük.
2010. aug. 29. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég szimpi volt,eddig csak ennyi a véleményem.
2010. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
ééééééédes !!!! :):)
2010. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Csak arra gondoltam,h.tudjuk róla h. Amerikából jött-->Na és eddig ez nem nagy "was ist das",jó iskolákat végzett..Ez már nagyonn teljesítmény..


Aztán h.XY (sztárok) lemezén működött együtt.Na és ennek ki néz utána,mert jól hangzik, az tény..

Egyébként meg ki tudja, milyen minőségében működött együtt azoknak a cd-k készítésénél..


Szóval,azon kívül h.beharangozták,h.ő Amerikában milyen zseniális,sikeres,kiemelkedő honfitársunk,még sokat itthon nem láttunk tőle..

Szóval én el nem ájultam attól h.ő Malek Miki Amerikából, de mondom, egyébként szimpatikus és pasiként is tetszik..:D

Tehát nem ellene beszélek,csak kivárom,még valami tényleg nagyot alakít itthon...Abban is igazad van, h.még sok lehetőségük nem volt valódi szakmai kritikát alkotni:S


Na szóval,majd meglátjuk..De a 4 zsűritag közül ő az egyik legszimpibb. A másik Feró:D

2010. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
*nagyobb
2010. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
cd-knek
2010. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

megint én:D


Amúgy ezt a cikket még érdemes elolvasni...Kicsit túlzottan rosszindulatú/egyoldalú, az tény, én nem vagyok ennyire ellene Mikinek,mint a cikk szerzője,de azért vannak benne érdekes gondolatok:)


Bors magazin cikkje..-->


"Ki az a Malek Miklós? Kedvtelve figyelem, hogyan próbál a honi média az Amerikában élő, itthon mindeddig tök ismeretlen ifjabb Malek Mikósból néhány hét alatt ismert, hiteles és elfogadott képernyős arcot faragni, aki ebből az alapállásból hitelesen oszthatja majd az észt a jövő héten induló X-Faktor sztárjelöltjei előtt. A tét óriási, hiszen – sok más mellett is, de a zsűriket (mentorokat) összevetve mindenképpen – súlyos hátrányból indul az RTL Klub a TV2-es Megasztárral szemben, amit valahogyan le kell dolgozni. Szóval, adva van egy srác, aki Amerikában világhírű. Olyan albumokon működött zeneileg közre, mint például az „Ich Wünsche Dir Zeit” a német Edina Poptól, aki ugye nem más, mint Késmárky Marika, akire az idősebb korosztály még egészen jól emlékszik a Táncdalfesztiválról (Egy fiú a házból) vagy az eurodiszkó többször fellobbanó csillaga, a Dschinghis Khan okán. De Miklósunk a hivatalos források szerint persze nemcsak Edina Pop, de például Jennifer Lopez, Sylvia Tosun és a görög Yanni albumai stáblistáján is feltűnt, legalábbis erre engednek következtetni a hivatalos források. Hogy aztán milyen minőségében, az innen teljességgel kideríthetetlen.

Most én itt nem mondanék véleményt eddigi életéről és munkásságáról (Király Linda és Dobó Kata világkarrierjéből okulva amúgy is óvatos vagyok ezzel), de gyerekkorom divatos papírdzsekijei óta tudom, hogy amire amerikai zászlót nyomnak, az még lehet vacak, és így jó húsz évvel a rendszerváltás után már hadd ne essek attól hanyatt, ha valaki véletlenül Keanu Reeves mellett ül a moziban, meg látja Jack Nicholsont házikabátban véletlenül.

Minden tisztes igyekezet, számos interjú és méltató írás ellenére továbbra sem tudom, ki ez a Malek Miklós, de olyan nagyon nem is érdekel. Két kezem nem lenne elég megszámolni azokat a nagyszerű magyar zenészeket, dalszerzőket, és nem csak nyugdíjas korúakat, akik itthon alkottak maradandót, kisujjukban van a szakma, és ha leírnám ide valamelyikük nevét, senkinek, semmit nem kéne magyarázni. De nyilván van itt más szempont is, amit én nem érthetek…"

2010. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó pasii (K)(L)
2010. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, valóban mennyire is híres Amerikában. Nálunk nagyobb érv, hogy kik a szülei, ki a testvére. Viszont ez sem jelenti egyértelműen azt, hogy valóban szakértő, igazán tehetséges.

Majd a műsor folyamán eldől. Szimpatikus a pasi, aztán zsűritagként mit tud majd bizonyítani, a jövő titka. Nem a kinti munkásságával kellett volna beharangozni, elég lett volna megemlíteni, miért nem ismerjük itthon.

Eddig úgy vettem észre a vele készült interjúk és az első adás után, hogy nincs elszállva magától. Ez tetszik.

2010. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!