Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Selena Gomez-ről?

Mit gondoltok Selena Gomez-ről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem.Még fiatal,és máris milyen jó a hangja,ráadásul szép is :(

Jók a számai,csak néha hamar megunom őket és kell egy kis szünet,hogy újra jobban tetszenek.

2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szurható.
2011. aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szép lány, tehetséges színésznő, viszont az éneklést hanyagolni kéne neki, és nem egy olyannal kéne neki járni mint Justin Bieber..sokkal jobbat is találhatna
2011. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a zenéit meg a filmjei is jók
2011. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szörnyen átlagos, és érdektelen minden téren. Nem látok benne fantáziát, ő tényleg az a megcsinált tinisztár.
2011. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem bírom...

a hangját nem szeretem..

külsőre egy beképzelt kiscsajnak néz ki

és jobb " pasit" is találhatna mint Justin Bieber

színészkedni viszont legalább 1 kicsit tud x3

2011. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

leszbikus.

lássuk be.ha justin bieber annyira hetero,akkor csakis egy lány lehet.

2011. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ma 10:35 Bocsi félreolvastam a kérdést, nem láttam, hogy az a kérdés, hogy mi Selena Gomez szexualitása...
2011. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mit gondolok róla? Egyszerű: Egy beképzelt, megcsinált tinisztárocska, aki nagyon nem tud énekelni, az összes száma tele van auto-tune-nal...Mileyt is utánozza. Megjelent a Hannah Montana, jelentkezett arra a varázslós izére. Aztán amikor Milezz járt Nick Jonassal, akkor se bírta elviselni hogy boldogok, közbe kellett avatkoznia. Miley bejelentette még év elején, hogy egy picit felhagy az énekléssel, mert két filmet is forgat (Laughin out Loud, So Undercover), erre Selena is közölte hogy abbahagyja a zenélést. Most végre ő is belátta, hogy nem kéne énekelnie, mert nem kicsit rossz hangja van :) (olvastam, hogy abbahagy az énekléssel mert a színészetre akar koncentrálni) Jaa, és photoshoppal meg pénzzel én is tudok szép lenni, és 100 ezer forintos ruhákban járkálni az utcán. ;)

De viszont nagyon jó színésznő. Csak ennyi, ami jót tudok róla mondani.


U.I.: Justin Bieberrel meg csak rontja a hírnevét. ;)

2011. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval...

Utánozni próbálja Mileyt, a tehetsége egyenlő a nullával stb... szépnek szép, de van nála szebb is.

2011. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!