Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csobot Adélt miért nem kedveli...

Csobot Adélt miért nem kedvelik sokan?

Figyelt kérdés
Mi bajuk vele az embereknek? Szerintem tehetséges, aranyos, és kedves nő.

2021. aug. 18. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Irritáló a hangja, olyan az arca mint valami kbaszott turcsi orrú manó, olyan mint aki herkán pörög. Ha meglátom rosszul leszek nem kell még hallanom is
2021. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Affekta.
2021. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Irritáló a viselkedése és túl van sztárolva.
2021. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ki lesz a kövi miért nem kedvelik kérdés alanya?
2021. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Mivel nincs TV-m így sehol se látom, szóval semleges számomra.
2021. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Az első hsz.remekül összefoglalta.
2021. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Marha irritàló… szerencsére már nem is szerepeltetik annyira. Talán rájöttek a szerkesztők is hogy sokaknál egy műsor kapcsán Adél neve egy kizáró tényező.
2021. aug. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Az affektálás az irritáló,viszont alapvetően szimpatikus nekem legalábbis,mint személy ennyiből is. Kicsit aggódok az xfaktor miatt,mert tavaly Bogi is leszerepelt,előtte a Radicsról nem beszélnék a bunkó tekintetű fejével meg beszédével,most az Adél,akinek aztán azóta mióta bent volt,sok köze nem volt a zenéhez,és akkor még eljátssza gondolom a mindentudót,amit muszáj lesz,mert hát zsűri..nem tudom,talán nézhető lesz,és máson lesz a fókusz.
2021. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Adél biztos, hogy jobb lesz Dallosnál. Neki még annyi köze sem volt a zenéhez, mint Adélnak. Senki nem ismerte a műsor előtt. Botfülű és tehetségtelen. A rasszizmusáról ne is beszélve, hazaküldött egy tehetséges roma lányt, erdélyi lányt, és duci lányt, csak hogy a kedvenceit juttassa be az élő műsorba, akik nagyon rosszak voltak. Bárki ülne a zsűri közé, nála már csak jobb lenne, egy hajléktalan is jobban el tudná dönteni, mint Bogi, hogy kinek van jó hangja és kinek nincs.
2021. aug. 19. 15:10
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Én a csajok helyére beültetném Puzsért, kiváncsi lennék milyen helyzetek alakulnának ki. :D
2021. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!