Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Manker, Darai Andrea mitől...

Manker, Darai Andrea mitől ilyen vékony?

Figyelt kérdés
Anorexiás lehet? Rossz ránézni.

2021. aug. 28. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2021. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
#10 . Hat lehetne róla bőven mesélni,pl a középiskolában senki nem szerette . Előadta magát , hogy ő modell azért mert a mátrai kis vasútnál lőtt róla 3 képet egy gagyi , kezdő fotós .🥲 a gólya táborban elkérte az egyik csaj telefonjat és 20 perc pofazas után úgy adta vissza a lánynak , hogy egy forint nem maradt rajta :) plusz volt neki egy barátnője akihez néha suli után eljárt és egyszer ellopta a csajtol a farmer gatyáját majd 2 hét múlva abba jött suliba ! Szóval andikanak nem volt túl jó hire a környéken és a suliban.egyébként egy thaiföldi instastoryban kasza Tibi levideozta , hogy ellopott egy cserép virágot egy ház elől majd viccesen hozzátette hogy “manker mindent el akar lopni haha “. Ja oké…🙂 egy rettentő álszent nő és ráadásul túl sokat képzel magáról . És amúgy nem reg láttam őket itt Pesten, több natancsbor van andin mint egy 100kg-os nőn.
2021. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem a challenge dietajuk érdekelt( ahogy kasza Tibi mondja hatalmas allkapcsaval h CSELLENDZS már ettől kiraz a hideg) szóval ,hogy pontosan mi is ez ezért utána néztem és pár videójukat megkukkantottam. Elborzadtam! Ez az ember nem orvos, nem dietetikus, nem fitness edző, mégis hogy adhattak engedélyt rá ?tobb sebből vérzik eleve , pl kasza Tibi azt mondja h napi 6 liter vizet kell meginni .. én orvos mellett dolgozom pontosan tudom,hogy 6 liter víz borzalmas karos a vesere mert brutal túl terheli és akar vese le állást is okozhat. Van akinek a 3 liter vizet is nehezen dolgozza fel a veseje . A másik ami nonszensz, hogy egy hét alatt 5kg-T lehet fogyni, ez hol normális ?? Ilyen mértékű víz veszteséggel az Intenzívre lehet kerülni szívritmuazavarral vagy keringés össze omlassal( víz hiány, elektrolit hiány , ásványi anyag hiány miatt.) arról mar nem is beszélek , hogy ami ilyen Gyorsan megy le az olyan gyorsan is fog vissza menni, a szervekre és a cukorra pedig ez karos . Oke, hogy fizetett pár orvosnak h nyilatkozzanak meg reklámozzák a szarjat de ez fortelem. A munkahelyemen több orvos is kiakadt rá. Ilyen diétát max egy diplomás dietetikus írhat elő orvosi megfigyelés alatt .nem így …. Elképesztő szamomra és felháborító .
2021. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12: Atya ég! Ez kemény. De ő még középiskolás volt mikor összejött Tibivel? Mert múltkor egy élőben nevetett azon, hogy évekig hazudott a koráról, hogy ne piszkálják őket.

Most 27 éves. 10 éve vannak együtt. Végülis be is jött neki az élet. Kíváncsi lennék, ha más lenne a férje, akkor milyen élete lenne most "Mankernek".


#13: Nem védeni akarom őket, mert egyetértek veled, de sehol nem ajánl Tibi napi 6 liter vizet. Pont az egyik élőben írta neki valaki, hogy 7 litert ivott meg egy nap, és mondta Tibi, hogy ez túlzás. Max négyet ajánl mindig.

2021. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
#14 Andi 17 éves volt amikor összejöttek, ott hagyta rögtön a középiskolát , el sem végezte. Hogy azóta letette-e az érettségit azt nem tudom . De ott és akkor 8 általános volt a legmagasabb végzettsége. Ezért nem válaszol soha arra a kérdésre hogy “ mi a szakmája “. Bár ismétlem , lehet azóta estin elvegezte.
2022. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szakmája? 🤣🤣🤣🤣🤣

Megélhetési anyuka és feleség...

2022. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!