Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lenne troll az, aki...

Miért lenne troll az, aki Varga Irén rajongó?

Figyelt kérdés

Kiért kéne rajongani? A sok elvtelen celebért és sztárért, akik bármit mondanak, képviselnek, reklámoznak, csak azért, hogy kapják a pénzt? Szélkakas kb. mindegyik.

Hollywood kívülről mézes-mázos, belülről rohad, a mű emberek gyűjtőhelye, az ügynökeik meg a stúdiók által legyártott, jóváhagyott gondolatokkal.

Az itthoniak meg kb. hetente változtatják, hogy mihez húznak. Az egyik tegnap még a magyar P!nk, ma meg A Hétfájdalmú Szűzmária.

Az influenszerekbe meg inkább bele se megyek, minden szart elvállalnak, berakják olyan cégek termékeit a hülyeségeikbe, ahol embereket rabszolgaként, éhbérért dolgoztatnak, pedig max annyi a különbség az influenszer és a munkás között, hogy a szüleik őket nem tudták már támogatni.


És hiába rendelkezik néhány tehetséggel, ha mögötte nincs semmi. Ez megint csak a szépen becsomagolt fosh.


Nem akarok nagyon tapintatlan lenni, de Irénke olyan egyszerű, hogy nem tudná magát megjátszani. Szóval legalább őszinte. Nincs cukormázas hazugság, tettetés. Valódi jelenség. Nem pedig hollywoodi vagy multis kreatúra, Frankenstein szörnye, mint Brie Larson vagy Berki Krisztián.



2021. szept. 4. 13:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%

Hú de támadékony valaki. :D :D Kaptál választ, akkor mit rugózol a dolgon. Azt állítod nem te vagy, akkor nem mindegy számodra. Azt a gyereket itt már ismeri mindenki aki pár hétnél régebb óta van az oldalon, már kiszúrja, én pl már teszek rá magasról, te kérdeztél valamit, én válaszoltam rá, hogy miért gondolják rögtön trollnak aki irénes kérdés tesz fel, erre most agresszív kismalacot játszol, mert megkaptad a választ. :D


Akkor most őszintén, értő olvasás? Ott volt többször a válasz: Azért nézik azonnal trollnak, mert van egy egyén aki trollkodik vele, ha nem te vagy, akkor lapozz.

2021. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem megy neked továbbra se, ahogy látom.

Engem is ugyanannak néztél, te igen okos!

Innentől a megérzéseid kutyafülét sem érnek.

2021. szept. 4. 16:11
 13/25 A kérdező kommentje:
Az egyetlen troll, aki felismerhető, az te vagy, mert az összes kérdés alá behányod ebben a kategóriában.
2021. szept. 4. 16:16
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

Üldözési mániád van, kérlek mutasd meg azokat a kérdéseket ahova be van hányva. :D

De ugy néz ki az értelmezés még mindig meredek számodra kicsit, ha nem te vagy hát nem te vagy, akkor még mindig miért veszed amgadra? :D

2021. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem szeretnék a vitába beszállni, csak egy megjegyzést hagyok itt, hogy egy másik véleményt is láss kérdező: ezek a Varga Irénes kérdések egyértelműen trollkodások, és ugyanazt a retorikát használja, mint a Petra Frey-es troll (hatalmas sztárnak, példaképnek állít be noname senkiket, elismert és közismert világsztárokhoz hasonlítgatva, vagy épp őket lefikázva).


Ugyanolyan rákja a kategóriának a Varga Irénes kérdések tömkelege, mint az eddigi eurovíziósoké volt (vagy újabban a Henry Caville, Elisabeth Moss), akit már rég tiltani kellett volna.

2021. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Az, hogy ki a sztár az emberek döntik el, nem pedig Hollywood, meg a rabszolgatartók. Majd én eldöntöm kit tartok sztárnak vagy példaképnek.

Brie Larson is egy noname senki nekem, akit reklámfelületnek használ a disney a kommunista propagandához, a nintendo meg a szirszar játékaihoz. Csak egy eszköz, nem pedig világsztár.


A Henry Cavillos kérdéseket én írom (legalábbis egy részét), mert ő az egyetlen, akit értékelek Hollywoodból és érdekel, mint jelenség. Ebben semmi trollkodás nincs.

Ha pedig szerinted, ami engem érdekel trollkodás, akkor finoman fogalmazva is, de inszeminálja a rektumodat egy csődör paci.

2021. szept. 4. 18:37
 17/25 anonim ***** válasza:
54%
Ha már viccesen akarsz káromkodni, akkor tudd azt, hogy mit írsz... inszeminál szó annyit jelent mint emgtermékenyít, szóval akkor megtermékenyíti a hátsó bejáraton keresztül, ügyes vagy.
2021. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Mondja ezt az, aki minden mondatában elgépel legalább egy szót.

Max nem sikerül a megtermékenyítés. Annyi baj legyen.

2021. szept. 4. 18:51
 19/25 anonim ***** válasza:
43%

Nagy a difi aközött ha gyorsan írva elüti az ember a betűket és aközött mikor a tudatlansága miatt ír totál őrültséget. :D :D

Na jól van, írj ki inkább pár cavillos kérdést.

2021. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%
Ne írjon, így is szét van rombolva a kategória a sok retard kérdéssel, mikor már kínjában olyanokat ír ki, hogy Henry Cavill nézni fog-e valamit a tévében. És ezt mi válaszoljuk meg?! Kösz, inkább ne.
2021. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!