Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lenne troll az, aki...

Miért lenne troll az, aki Varga Irén rajongó?

Figyelt kérdés

Kiért kéne rajongani? A sok elvtelen celebért és sztárért, akik bármit mondanak, képviselnek, reklámoznak, csak azért, hogy kapják a pénzt? Szélkakas kb. mindegyik.

Hollywood kívülről mézes-mázos, belülről rohad, a mű emberek gyűjtőhelye, az ügynökeik meg a stúdiók által legyártott, jóváhagyott gondolatokkal.

Az itthoniak meg kb. hetente változtatják, hogy mihez húznak. Az egyik tegnap még a magyar P!nk, ma meg A Hétfájdalmú Szűzmária.

Az influenszerekbe meg inkább bele se megyek, minden szart elvállalnak, berakják olyan cégek termékeit a hülyeségeikbe, ahol embereket rabszolgaként, éhbérért dolgoztatnak, pedig max annyi a különbség az influenszer és a munkás között, hogy a szüleik őket nem tudták már támogatni.


És hiába rendelkezik néhány tehetséggel, ha mögötte nincs semmi. Ez megint csak a szépen becsomagolt fosh.


Nem akarok nagyon tapintatlan lenni, de Irénke olyan egyszerű, hogy nem tudná magát megjátszani. Szóval legalább őszinte. Nincs cukormázas hazugság, tettetés. Valódi jelenség. Nem pedig hollywoodi vagy multis kreatúra, Frankenstein szörnye, mint Brie Larson vagy Berki Krisztián.



2021. szept. 4. 13:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt tegyük hozzá hogy Brie-n kívül még van egy pár híresség hollywoodban.

Viszont mérjük fel az erőviszonyokat: vegyük akkor Brie Larsont. Tehetséges? Oké ez kicsit szubjektív de igen tud színészkedni. Volt egy két meredek megszólalása? Igen ebből volt is botrány.

És akkor ott van Irénke: Tehetséges? Hát nem mondanám. Mit tud? Főzni? Nem mert csak kotyvaszt. Énekelni? Nem mert csak kornyikál. Még azt sem mondhatom hogy a kinézetéért vagy az eszéért szeretjük. És még hogy nem játssza meg magát… Mocskolódik és amit csinál az trágár, nekem szégyen nézni (tudom akkor ne nézzem de akaratlanul is belefutok).

A magyar celebek tényleg senkik ezt aláírom de Irénke csak egy trash, aki nézi sem azért nézi mert szereti. És elhiszi hogy híres de csak azok emelték fel akik röhögnek rajta.

Hollywood meg nem csak a negatívumból áll. Tele van tehetséges emberekkel. Nem beszélve azokról akik tényleg őszinték és jólelkűek. Ott van például az a sok színész akik a hírnevüket arra használják hogy nehéz sorsban élő embereknek segítsenek és mind ezt Hollywoodtól függetlenül. Vagy nem közömbösek a rajongóikkal, önzetlenek velük és tényleg szívük lelkük beleadják. És akkor ott van Irénke aki még azért is pénzt kér ha ránézel…

2021. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy tudatlanság. Tehát az én részemről tudatlanság. Te tudod, hogy rosszul gépeltél, ez meg akkor igénytelenség. Igen, tényleg van különbség a tudatlanság és igénytelenség között. Nem lep meg, hogy az utóbbi vagy.

Gondolom a dupla szmájlík már a mentális állapotod romlását jelentik, mert eddig csak mindig egyet szúrtál be. Hasonlóan lehet ez, mint a felkiáltójelek esete. Minél többet ír valaki a mondata végére, annál zavarosabb elme.


Szerintem egyik kérdésre sem kötelező válaszolni. Valaki netán pisztolyt tart a fejedhez? Engem se érdekel az a kérdés, hogy "milyen csaj xy" és én ezt egy olyan módszerrel élem túl, hogy nem kattintok rá, nem válaszolok rá.


Ha pedig tudnál legalább egy keveset Henry Cavillról, akkor tisztában lennél azzal, hogy Idő Kereke rajongó. Robert Jordan és Brandon Sanderson könyveit is falja, láttam olyan képet is róla, ahol a speciális kiadásokkal pózol.

Leírtam annál a kérdésnél is, hogy nekem nincs twitterem és instám, így nem látom, hogy mikről posztol. Mivel Idő Kereke rajongó, ezért valamilyen formában biztos fog reagálni a sorozatra.

Nem kötelező Cavillt kedvelni vagy követni, de ha így van, akkor miért kattintasz rá a kérdésre? Ez megint tipikusan olyan, amikor valami utálatos személy leírja, hogy "ez ki?, nem tudom kiről van szó, nem ismerem", de akkor minek kommentel? Mégis ki a francot érdekel, hogy ő kit ismer vagy miről tud? Annál a kérdésnél szerintem senkit, mivel az ismeretei nem mérvadóak semmilyen formában. Mégis ír.

Soha nem fogom érteni ezeket.

2021. szept. 4. 19:13
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy Irén tökéletes, csak azt, hogy nem mű. Amikor őt nézem, akkor nem motoszkál a fejemben, hogy vajon ez az ember hol rohad? Azért, mert mindent látok. Trash? Eléggé, de nincs cukormázban. Szemem előtt van a rohadás.


Hollywoodban nincs így. Sok tehetséges színész, híresség még bratyizott Weinsteinnel is, "ő a legklasszabb ember, akit valaha ismertem, best friends forever", pl. Jennifer Lawrence, Ben Affleck, Oprah. És aztán még ezek magyaráznak meg okítanak szexuális zaklatásról, feminizmusról, elfogadásról. Amikor fiatalokat, akik megbíztak bennük pont a hírnév miatt, kiszolgáltattak perverzeknek. Nem csináltak semmit, amíg nem volt elég sok jelentés róla, pedig pontosan tudniuk kellett arról, hogy mi folyik ott, mert Wes Craven a Sikoly/Scream 3. részébe bele is dolgozta. Tehát már legalább a 90-es évek vége óta tudták ezt Hollywoodban. És még hány hasonló eset van, amit sikerült eltusolni?


Lehet van egy vagy kettő jó, Angelina Jolie, Henry Cavill...talán. De itt sem 100%-os a bizalmam.

Tavaly vagy mikor még tökre örültem, hogy Armie Hammer is egyre több krimiben szerepel, aztán bumm, jött a kannibalizmus.

Folyamatosan már csak az jár a fejemben, ha meglátok egyet, hogy vajon mikor fog kiderülni róla valami mocsok, amitől hányingert kapok.

Irénnél a hányinger nyilvánvaló és nem kell rettegni, hogy mikor olvad le a cukor, mert nincs rajta...csak fahéj.

2021. szept. 4. 19:24
 24/25 anonim ***** válasza:
72%
Én nem rajongok érte, de néha megnézem a videóit, mert szórakoztató tud lenni és jó unaloműző. Azt becsülöm benne, hogy honnan indult, és most hol tart, már tényleg lassan mindenki ismeri, de nem él vissza a hírnévvel. Persze ehhez kellettek azok az emberek a háta mögött, akik tolják előre.
2021. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy párszor már régebben említettem, szerintem valami pszichés gondja lehet, mert oké, vannak trollok, szórakoznak pár napig aztán ráunnak, majd talán később visszatérnek ez meg minden nap itt van, szerintem már nem tud meglenni anélkül, hogy ne írja ki a kérdéseit, amolyan kényszeresen.
2021. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!