Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért bántják ennyien Avram...

Miért bántják ennyien Avram Latosca-t?

Figyelt kérdés

Láttam pár kérdést ami alatt eléggé szidják őt. Mondjuk azóta törölve lettek.

Pedig szerintem magát adja vicces jó fej és önazonos csajszi.

Valamint nagyon szép igényes anyuka. Jobb lenne ha igénytelen lenne gyerek mellett mint sokan? Irigyek rá az emberek vagy mi? Mi vele a baj? Az hogy hogy egy baba után nem 50kg és így is tetszik magának?

Mert soha nem mond senki semmi konkrétat hogy miért kéne utálni csak hogy mindenhol híre van...

De hogy mi azt csak ők tudják. Ennyire félnek tőle? Akkor csak tud valamit lol.



2021. szept. 6. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
#10: most töltette fel az ajkait? Azt hittem már rég fel van.
2021. okt. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom! Igazából az emberek hülyék! Ránéztem Avram sztorijaira, és az a sok ember, aki tőle kér tanácsot... Huhh rosszul lettem. Meg ahogy írják neki, milyen jó anya. És büszkén mondja, hogy igen, o egy jo anya, nagyon laza, teljes szabadságot ad a gyereknek. Magyarul, nem foglalkozom vele, olyan lesz amilyen lesz a gyerek. Ha másfél évesen kezd járni a gyerekem az sem baj, csak laza vagyok! Caak mutogatja, mint egy bazári majmot, de ,hogy ez rajzolgat a táskáira, a gyerek addig?? Hagyom tv-ni egész nap, meg a halom játék között vergődni. Tényleg jobb kezekben van ez a kislány a bölcsiben, mint otthon az anyjánál. Figyeljétek meg lesz 4 éves a kislány mire bilire birja szoktatni majd
2021. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Hala Istennek az hogy O milyen csaladi eletet el, az en normaintol elter, neki kell hogy megfeleljen a gyerek vislekedese, meg a sajat magae is.

A gyerekviselkedese addig a sajat maganugye, amig mas gyerekeivel nem kerul konfrontacioba. Utana O vallal felelosseget azert a gyerekert, es az mar nagyon nem maganugy.

A sajat maga viselkedese sem maganugy, es azert, mert O teszi ki a nyilvanossagra magat, a testet, a mutetet, es minden mast. Ha beszelsz rola, akkor arrol visszajelzest igenyelsz, nem gagy biztos az adott dologban.


Jon ezzel a tirpak szoveggel, hogy O amig nem kerdez nem ker tanacsot, de azzal hogy ezeket a dolgokat kozzeteszi, igenis igenyli a visszajelzest. Sajnos ugy gondolja csak a pozitivat.

Es itt jon az, hogy ez az ember sajnos rettetnto onbizalomhianyos, es a nahykepuseggel, kivagyisaggal, probalja palastolni a hianyossagait, mert egy onbizalom teljes ember / Nő a negativ velemenyt is kepes tudni kezelni es nem kabbezolasokkal, meg biztos a “nagypicsamravagyirigy” beszolasokkal. Hanem hallgatja, es elteszi arra a polcra ahova annak az embernek a velemenye szamit! Neki szamit az anyazos ember velemenye is, ezekszerint neki az fontos mert befolyassal bir ra.


Ami miatt nem kedvelik, hogy egy nulla tartalommal biro, nagykepu, buta nő aki magaból kiindulva probal masokat is behulyiteni sajat magat korulvevo szarral.



Akik szerint irigy vagyok, hat legyek az, ha igazam van hat legyen, de gusztustlannak tartom mar ezt a fajta eszjatszast es ha O vagy barki mas megkerdojelezheti a szavam vagy a szemelyem, akkor en is barkiet. Ez oda vissza ok es okozat folyamata….

2021. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

Az ugyan olyan önbizalomhiányos emberek vannak oda érte, mint ő maga!

Egyébként nem laza anyuka, hanem inkább mondanám gyerekagyúnak. Nem nőtt fel, és ahogy osztja az észt a 28 éves tapasztalataival :/ Meg ez a bevonzom a villákat táska festegetéssel :)) Tényleg annyi h@lye szegény! A gyerek meg másfél évesen úgy totyog még, mint egy 12 hónapos baba.

2021. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

Két dolog még jól ment neki anno: a széles szájú vicces videók és a horror sztorik. Ezekkel lett népszerű. Azóta találtam már másokat, akik ezt jobban csinálják.

Aztán ment át neki az egész abba, hogy a saját élete és értékrendje lett a tartalom. Semmi bajom azzal ha valaki csinos, de könyörgöm egy prosti nem árulja így magát a neten, mint amit ő leművel, annyira alpári és fapados. Valamire való nő nem tesz így és valamire való férfi sem örül ennek. Az egy dolog, hogy a közízlésnek biztos nem ez az etalon. Többek között ezért is csökken a követői száma. Többnyire azok írnak oda, akik "de jó hogy elfogadod így magad". A vicc az, hogy ő amiért mások lesajnálják milliókat fizetett. Közben sárga, szétálló fogaktól kezdve a kopasz fejbőrig a kupis lakásig no igényesség. Csak a kamu cuccok és kamu,filteres képek.

A kislánya rendkívül aranyos, de mostanában csak erről szól minden. Már minden értelmes celebnek megjött az esze és nem teszik ki a gyerekeiket. Gáspár Evelin is egy roncs lett emiatt. Ami felkerül az ott is marad. Kegyetlen miket osztott meg róla már, beszarva, elaludva, az arcába videózva. Értelmes ember nem szolgálja ki a beteg embereket.

Ez az anyaság nagyon betett neki, évekre kiütötte a nagy erős nőt, akinek próbálja beállítani magát. Nevetek a pofára esésén.

2021. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!