Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az új férje mennyire lehet...

Az új férje mennyire lehet felelős Scarlett Johansson "megromlásáért"?

Figyelt kérdés

Azt nem tudom pontosan mióta van együtt ezzel az új noname férjével Johansson, de borzalmasan csalódást keltő amilyen irányban ez a nő az elmúlt 2-3 évben megváltozott, mint külsőleg mind belsőleg. Külsőleg nem is a korát értem, az nem lenne gond, de meghízott, össze-vissza plasztikáztatta magát, televarrta magát undorító tetoválásokkal, teljesen kiábrándító lett, belsőre meg még rosszabb, annak idején azt olvastam hogy kedves, szerény színésznő volt, most meg egy végtelenül gőgös, kapzsi, visszataszító személyiségű nő, mint akit kicseréltek teljesen. Meg azt se értem megint terhes azt írják, mikor a másik gyerekét se tudja normálisan nevelni, ez is furcsa.

Mennyiben lehet ehhez köze az új férjének? Eléggé úgy tűnik hogy nagyon rossz befolyással van rá. Még azt se zárnám ki hogy valami alvilági alak.



2021. szept. 16. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
SJ pedofilok között nevelkedett, az is csoda, hogy csak most ment el az esze.
2021. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
STOP Johansson!!!
2021. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Iiiii...

Ariana Grande-ről mi a véleményed ?

2021. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!