Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Földes László Hobo-ról mi a...

Földes László Hobo-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kossuth díjas, rengetegen imádják..De miért? Hobo egy pokolian agresszív ember, aki a tettlegességig is elmegy ha valaki nem szimpatikus neki. Az a bizonyos interjú a youtube-on is bizonyítja, hogy egy agresszív pali: "miért nem nézel a szemembe ha velem beszélsz baszdmeg?" Ez a mondat egy teljes pszichológiai szakvélemény. Kommentekben olvasom, hogy régen leugrott a színpadról verekedni a közönséggel. Arrogáns, nagyképű, agresszív ember. Mit kedvelnek az emberek egy ilyen tuskón? Ebben az országban rengeteg ilyen arrogáns ember van: Hobó, Havas Henrik, Csernus Imre... Mind agresszív, erőszakos emberek, a nép meg elájul tőlük. Mit esztek Hobón pl?

2021. szept. 17. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Én egy zenészt mindig a tehetségében mérem. Hogy milyen nagyképű, alkoholista, drogos stb., ezek nekem csak másodlagos dolgok. Hobo-t mindig is tehetségtelennek tartottam. Énekhangja biztos, hogy nincs. Nem is értem, miért tartja magát énekesnek, meg hogy az emberek miért énekesként tartják számon.

Deák Bill Gyula, Vikidál Gyula pl. tehetségesek, jó zenészek, fantasztikus hanggal. Az, hogy mit csináltak, csinálnak a való életben, nem érdekel. Csodálatomban sírok a koncerjükön, mert olyat hoznak elő belőlem, amit kevesen.

2021. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hobó egy pokolian agresszív, alpári, erőszakos ember.
2021. szept. 17. 11:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt nálam nincs ami alátámassza, mert egy koncerjén se voltam ott, mert nem szeretem. Az, hogy mit írnak, írni bármit lehet. Amíg nincs videófelvétel, addig nincs bizonyítva sem, különben se érdekel, milyen ember. Utálni nem utálom, hiszen nincs rá okom. De mint zenészt nem bírom, és erről senki se tehet.

#1 voltam.

2021. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
You tube Hobo ideges, ennyit beírsz, és láthatod az igazi Hobót. Egy agresszív vadbarom ez az ember.
2021. szept. 17. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na és? Beszólt, mert jogosnak érezte, hogy a szemébe nézzen valaki. Ezt én is elvárom.
2021. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az a riporter is elég bicskanyitogató dolgokat kérdez, lehet hogy én is kellemetlenül ereztem volna magam Hobo helyében. Szándékosan provokálja őt. Kis suttyó senki lehet. Hobo meg jogosan kiosztotta.
2021. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A szemébe nézzen?? Hobó amíg beszélt egyszer sem nézett a riporter szemébe.. vagy ez rá nem vonatkozik?
2021. szept. 17. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A riporter burkoltan bunkózott vele, gúnyolódott rajta. Hobo erre értette. Ha már szemetkednek vele, legalább a szemébe nézzen.
2021. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Így már másképp fest egy picit. Először nézve csak fura volt, hogy így leeoltja.
2021. szept. 17. 14:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért, mert rögtön megérezte az epés bszogatást a riportertől. Jó az emberismerete ehhez, hogy érezze a gúnyolódást. Valószínű ilyen helyzetben én is elküldeném az ilyen patkányokat a búsba, akik erre akarják építeni a riporteri karrierjüket.
2021. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!