Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szimpatikus Nektek Survivor...

Szimpatikus Nektek Survivor Zsófi?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2021. szept. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

botrányos az a nő, volt szerencsém már élőben is találkozni vele nem egyszer, ugyanolyan nagyképű tahó, mint amilyennek a képernyőn látszik. Ráadásul kegyetlenül futtatják, engem már az is meglepett, hogy a Love Island-ez megnyerte, erre berakják civilként, annak ellenére, hogy inkább ő celeb kategória, majd kiesik, de két nap múlva már vissza is tér, stb. stb.

Egyébként a szüleivel is találkoztam, és ránézésre egyáltalán nem azokat az "értékeket" képviselik, mint szemük fénye. Nem is értem két olyan józan gondolkodású embernek hogy lehet ilyen HP (nem, nem a nyomtató márka) gyereke. Mikor bőg a műsorban, hogy rá így meg úgy büszkék a szülei, csak arra tudok gondolni, hogy anyukám, akkor lennének igazán büszkék, ha nem egy egész ország előtt sz.pással keresnéd a betevőt - itt a survivorban már a sztori, de itt is olyan hangnemet enged meg magának, hogy uhh, csodálom, hogy nem törölte még senki szájon. Arrogáns és ostoba. Szóval nem szimpatikus.

2021. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Itthon mi is így látjuk,hogy azta rohadt mekkora képe van,főleg,hogy alátámasztják a hibáit tettekkel erre csak mosolyog rajta,meg el se hiszi,véletlenül se hogy esetleg igazak. Nem bírja a szembesítést,de utána sem gondolkodik el rajta,csak amit ő gondol,az van. Szerintem őszintén nem is bízik benne senki,meg meg akarja venni az embereket,mindenhol ott van,pedig nem is tudom nézni minden nap a műsort,de így is mindig ugyanolyan. Ez a személyes tapasztalat a #2estől meg inkább megerősítette,és anya még csak annyit kommentelt a nőre,hogy szemtelen,azért a szemtelenség még szerethető tulajdonság,de ez amit csinál,ez összetettebb. Meg így ha már nyert ilyen szerelmi műsort,értem miért megy annyira a Bálintra.
2021. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Tegnapi adásnak csak a végét láttam, amit leművelt ott is, ezzel a pityergős "apukámatakarom"-mal, miközben mondta, hogy amikor kiesett pár napra, akkor is az volt az első dolga, hogy felhívta. Utána meg ez a nem eszem húst történet, elég felmenni az insta profiljára és megnézni (ha még nem vette le), mennyire nem eszik a kinti életben... ha lefóliázva veszi meg a boltban az antibiotikumos húst, az belefér, de a levágni egy csirkét (amit nem is neki kéne gondolom, ott sem kellene lennie), óóó az már nem, akkor már egyből ő az állatvédelem mintaképe.

(Nem a kedvencem Járai Máté sem, de tegnap jót mulattam, ahogy osztotta ezt a nőt.)

2021. szept. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

A kedvenc játékosom Zsófi. Ott már egyedül ő êrdemelné meg, hogy nyerjen, baromi jó a játêkokban, kemêny, kitartó, erős. A többi csak töltelék.

Persze nyilván nem Zsófi fog nyerni, hiszen myamvadt szavazás dönti el a legvégét.

Én Mátétól hányok🤮 olyan aljas, rosszindulatú a stílusa mint Gábornak, Tibornak. Olyan szinten irigy Zsófira és frusztrált amiért egy 23 éves fiatal nő minden játékban szétveri, hogy arra nincsenek szavak. Otthon kuss a neve a félredugó domina felesége mellett, és így vezeti le a feszkót, hogy üvöltve beszél és szitkozódik 1 nővel szemben, ennyire kêpes. Csak ide- oda seggnyalással tudott bent maradni, a teljesítménye nagy nulla, " férfi" létére. Hamarosan repülni is fog. Szánalmas úgy ahogy van.

Számomra Zsófi az egyetlen nyertes és ennyi.

2021. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
65%
Nagyon nem.
2021. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
5-ös! Veled vagyok! Minden szavaddal egyet értek! Remélem Zsófi nyeri!
2021. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Nemismerem sajnos
2021. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem, nem nézem a műsorait, de tegnap este láttam, ahogy ették a kakaót.

Szerintem, jól néz ki smink meg minden nélkül.

2021. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem igen, nem ismerem őt személyesen, de én azt hiszem, pl jókat tudnék vele beszélgetni, szerintem ő amúgy aranyos.

Amikor kicsit így pl szidta a Rózsát, az pl nem is biztos, hogy komoly volt, csak volt szal ilyen feszkó, hogy csak rizst kapnak, meg babot, meg mittomén, de amúgy asszem, hogy nem utálja, hanem tudja, hogy Rózsa meg amúgy nagyon nyerni akart, Zsófi pl erős játékos volt, de Rózsának pl taktikáznia kellett, mert mindig el lett előle halászva a védettségi nyaklánc. Rózsát sem ismerem személyesen, de amúgy őt is kedvelem.

2021. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!