Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a magyar ismert...

Kik azok a magyar ismert emberek, akik dohányoznak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ma nem szokták nagy dobra verni,akiket tudok/tudtam szerintem már leszoktak.

Rúzsa Magdi ( plane most terhes)

Szabó Zsófi

Tilla

Mihalik Enikő

Tóth Vera

Ezekről olvastam,de a lányok szültek vagy épp terhes,szerintem így letették. Verát nem tudom.

Szerintem a zenészek közt sok van.

2021. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:) Tilla leszokott már azt nyilatkozta.

Én Bochkor Gáborról tudok, Rákóczi Feri, Meczker Viki is cigizik.


Csak fura hogy sosem látni senkit dohányozni, és mindenki az egészséges életmódot reklámozza.

2021. szept. 26. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerencsére nem menő. Most az egészséges életmód a menő,ezt kell nyomni. Aztán ha leszállt a kondigépről és lefotózta a salikáját, benyom egy hambit,leölbíti kólával és elszív egy jó szál cigit. :D
2021. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Ezt pontosan így gondolom én is. Kirakat csak az egész.
2021. szept. 26. 20:54
 5/7 anonim válasza:
30%
Dr. Zacher Gábor is dohányzik, bár ő fut is mellette. Nekem sajnos nem az jön le,h a dohányzás már nem trendi, rengeteg fiatalt látok dohányozni, köztük sok a lány is. Állítólag a felnőtt lakosság 30%-a füstöl. Mindenkinek mindenhez joga van, azt kérdezném tisztelettel,h az én tiszta levegőhöz való jogommal mi van? Mert szerencsére zárt térben már tilos a dohányzás, de az utcán sétálva szerintem mindenki tapasztalja a rengeteg dohányos jelenlétét.
2021. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5

Ez mondjuk elég baromság. A szmog legkevésbé a dohányosok miatt van. Én a diesel autókat vágnám ki,mert attól fulok meg,megse tudok mit csinálni. Mondjuk nem kéne családonként 3-4 autó. Egyébként abban igazad van,hogy sok gyerek cigizik. Majd megbánják 20 év múlva,ahogy én is bánom,hogy anno rászoktam.

2021. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bloodye válasza:
55%
Az utcán, bkv-én üzletekben sokan fxnganak is,mi lesz igy az én fxng nélküli jogaimmal?Petőfi: Füstbe ment terv?Tiszta levegőhőz való jog..ezt hol olvastad?Gondolom valami Auschwitz-i perben.Tiszta Víz...Tiszta utca...tiszta minden csak a gondolataid zavarosak.Nekem is van jogom a nemzéshez mégse dugok meg minden nőt...Akkor minden gyerek olyan hülye lenne mint én.
2021. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!