Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik a jobb színész?

Melyik a jobb színész?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Tom Holland
Shia Labeouf
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Emlékeztetőül: nem kell 50 db semmitmondó felesleges spam/álkérdést kiírnod az oldalon, hogy elérd az 5. szintet. A feltételnél vagylagosság van, azaz amelyiket előbb eléred (50 kérdés vagy 250 válasz), akkor is szintet lépsz.
2021. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem a szintért csinálja :D Imént lestem toplistát egyik profilnál valami 50 kérdésért járó pont lett vasárnapról hétfőre :D 3 pont jár egy kérdésért...
2021. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Tom Holland szerintem
2021. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Shia Labeouf sokkal tehetségesebb és mint pasi is jobban bejön.
2022. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Shia Labeouf sokkal tehetségesebb és mint pasi is jobban bejön.


Szexelnél vele? Miért nem Tom Hollandal? Tom Hollandnak szépfiú teste van, millió lány izgul rá fel. Még állítólag 20 cm a farka.

2022. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kedves" 5-ös.

Először is milyen jogon személyeskedsz. Nem ismersz. Ki beszélt itt szexről? Valamit nagyon félreértettél. Másodszor pedig ez nem az a kategória és jelentettem az obszcén válaszodat.

2022. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind 2 kedvenc.
2022. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!