Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek van valami Andrei...

Szerintetek van valami Andrei Mangra és Tóth Andi között?

Figyelt kérdés

Többen írták szerintük szikrázik köztük a levegő, flörtölnek, kétértelmű nyilatkozatokat tesznek.

(Állítólag az előző táncpartnerével is volt valami a srácnak).


Szóval, ti mire tippeltek, akik nézitek a műsort, van köztük valami? (Vagy csak bulvár reklám a műsornak).



2021. okt. 11. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez melyik műsor?
2021. okt. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Az előzőben Gaby elvitte valami tengerpartra,biztos volt valami a pálmák árnyékában.

Szerintem Andi is meglesz/megvolt.

2021. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez inkább csak látszat. A nézőknek egy kis színjáték, hogy legyen miért nézni a műsort.

Lehet velem van a baj de Andrei nem a legjobb pasi, sőt, kifejezetten fura feje van. Nagy orra, nagy fogai, a haja is borzasztó (pedig én szeretem a hosszú hajú pasikat).

2021. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet köztük semmi, ugyanis Andrei meleg.

Egy meleg barátomnak anno írogatott, ismerkedés céljából. Illetve ha láttátok már instán, ott vannak Andrei-ről megjelölt képek, és egy régebbi képnél, ami egy lánnyal készült, odavan írva a hashtagek közé, hogy “ilovegayguys”.

2021. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És a meleg pasik általában nagyon jó barátok tudnak lenni lányokkal, így csak ez jön le abból, amit látni lehet köztük.
2021. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt én is olvastam gyk-n hogy állítólag meleg, de valaki oda írta hogy ismeri és szerinte nem lehet meleg, mert nemrég szakított a barátnőjével.


Ki tudja mi az igazság, bárki bármit írhat a másikról.


Nem lehet, hogy biszex?


Nem lenne ez se meglepő, a táncos fiúk egy részéről hallottam hogy melegek vagy biszexuálisak (lsd. Patrick Swayze, táncosként kezdte, nőkkel-pasikkal ágyba bújt).

2021. okt. 18. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is megfordult a fejemben, hogy együtt vannak, de szerintem ilyen cukiskodó személyisége van a srácnak amúgy is. Becézget, puszilgat, de nekem nem feltétlenül romantikusnak tűnik, csak fontos neki ez a kedvesség, az érintés. Ugye Andinak adott puszikat, meg cicának nevezte, dehát Andi a produkción kívül ilyen sebzett kis szeretetcsomagnak tűnik, most főleg, hogy kiderült a családi háttere és lehet ezt váltja ki a srácból, mint aki ezzel a kedvességgel védelmez, megnyugtat.

Persze fogalmam nincs a valóságról és lehet bullshit, de nekem ez jött le. Ha együtt lennének, akkora nem hiszem, hogy ennyire az emberek orrára kötnék a műsor alatt, Andit tényleg sokan ekézik, meg relatíve friss kapcsolat lehet, amit nem feltétlenül fed fel az ember ilyen hamar, ekkora nyilvánosság előtt.

Ki tudja, hagyni kell őket élni, majd mondják, ha van valami.

2021. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt akárki mondhatja, hogy volt barátnője, másrészt pedig szerintem tudja mennyire “elfogadó” ez az ország, így szimplán nem szeretné, ha kitudódna. Ez az ő magánélete. És amúgy ha megfigyelitek, akár instán is, minden lánnyal ilyen bújós, kedves, barátkozós. Szóval lehet, hogy Andival egymásra találtak, de nem úgy, ahogy sokan gondolnák.
2021. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Kurelnak
2021. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meleg...
2022. febr. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!