Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Andi miért ennyire buta,...

Tóth Andi miért ennyire buta, így született?

Figyelt kérdés
Először azt hittem mert popsztár, és képtelen a felszín alá merülni, de vannak értelmes, tartalmas popsztárok is. Hogy lehet olyat lenyilatkozni, hogy herótja van a 40 éves szüleivel lakó férfitól? Abba bele se gondolt, hogy mondjuk lehet 39 évig egyedül lakott, de 40 évesen hazaköltözött a szüleihez? Vagy hogy egy szülő sokkal fontosabb egy férfinak, mint a 100adik jött-ment lány?
2021. szept. 17. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%

Ő a buta?

"olyat"?


"? Abba bele se gondolt, hogy mondjuk lehet 39 évig egyedül lakott, de 40 évesen hazaköltözött a szüleihez?"

Tehát 1 éves korától egyedül lakott?!

:-d

ÉS Tóth Andi a buta...

2021. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak így született, hanem így is maradt. Minimális kivételtől eltekintve fogalmam sincs róla, ki kicsoda a celebek közt (a hazaiak 98%-ához pedig ha a név ismerős, arcot nem tudnék illeszteni).


Valóban érdekes helyzet lehet, ha egy 40 éves személy 39 évig egyedül élt, majd 40 évesen a szüleihez költözik:))

2021. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Nekem ebből az jön le, hogy te túlságosan foglalkozol másokkal és Tóth Andi elég okos ahoz, hogy az emberek róla beszéljenek és releváns maradjon.


Hírtelen ötletem sincs arról, hogy ő ki, de sokkal szimplatikusabbnak tűnik nekem a kérdésed alapján mint te.

2021. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

3# Vagyok.


Lol most olvastam el előszőr a kérdés leírását, mert első válaszoláskor nem érdekelt annyira hogy végig olvassam hiszem az első mondatból látszott, hogy valami baj van veled.


"Abba bele se gondolt, hogy mondjuk lehet 39 évig egyedül lakott, de 40 évesen hazaköltözött a szüleihez?"


Ezen behalok :D Ez klasszikus esete annak, amikor az ember szándékosan nem érti, amikor valaki valamit mond és csak kötekedik.


Ez komolyan mondom. Nem megsérteni akarlak, vagy felsőbbrendűnek tűnnik, de valamit kezdj magaddal, mert ez nem oké. Szerezz barátokat, barátnőt, pasit, szervezz különféle programokat stb... Normális embernek ideje nincs ilyeneken leakadni.


Én is most azért vagyok a gyakorin, mert lebetegedtem (valószínűleg covid) és nincs erős semmire sem koncentrálni, így 0 a produktivitás.

2021. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A pasimat épp így szedtem fel, hogy egy ilyen pszicho nő fogságából mentettem ki, és büszke vagyok rá, hogy most már jobb kezekben van.
2021. szept. 18. 07:40
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Szegény...

🙈😂

2021. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

" el van mentve a vágólapra, csak egy kattintás."

No comment.

2021. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Alapvetően úgy gondolom,hogy egy egyszerű lány. Most például egyetértek vele. 40 évesen azért már illene egy lakás,vagy ház.
2021. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
9, majd ha te leszel olyan helyzetben, hogy magad kell fenntartanod és rámegy havi több százezred, akkor írd, hogy illene lakás te elkényeztetett okostojás, máskülönben meg valaki nem is akar.
2021. szept. 18. 11:32
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan, ne a világot okold mert szar a fizetésed és nem vagy olyan helyzetben, hogy a Tóth Andi vagy éppen a nők 90%a foglalkozna veled.
2021. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!