Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek michael...

Mi a véleményetek michael jacksonról, szeretitek???? És a vádolóiról mi a vélemény? MIÉRT NEM HALLANI RÓLUK A MÉDIÁBAN MÁR (TALÁN NEM KAPTAK PÉNZT)????

Figyelt kérdés

#hazugság #bíróság #korrupció #Michael Jackson #botrány #Aljas rágalom, vagy igazak a vádak
2021. okt. 13. 01:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Legalább a nevét írnád le nagybetűvel, te szerencsétlen, már ha van benned egy minimális tisztelet egy hulla iránt.

És hiába kiabálsz, a kutyát nem érdekli már.

2021. okt. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Jacko lélekben gyerek maradt, úgy 12 éves szinten ragadt meg, csak egy felnőtt testbe zárva. És végtelenül naiv is volt, amit a hiénák megpróbáltak kihasználni.
2021. okt. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Kövezzetek meg érte, de az egész teljesítménye számomra egy nagy nulla volt. Beteg lelkű gnóm.
2021. okt. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Az ki
2021. okt. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor se kiabálj, ha tulajdonnevet megtanulod nagybetűvel írni!
2021. okt. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene foglalkoznia a sajtónak ezzel a témával? Miért ordítozol? Senki nem süket itt.

Ez a szerencsétlen utoljára akkir ert valamit, amikor még kisfiú volt, és a családi kornyikálás egyik tagja volt csak.

A kegyetlen apa tette korcs féreggé?

A lánytestvére miert nem lett olyanná?

Már nem büntethető, így a vádlói sem foglalkoznak egy hullával.

2021. okt. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

A “hulla” az maga a holttest, a szó amit kerestek az a “halott”.


Egyébként azért nem foglalkoznak ezzel, mert a film ami két éve kijött (Neverland elhagyása), akkora bombaként zúdított ránk mindent ezzel a témával kapcsolatban, amit már nem lehet hova fokozni. És mivel egy halottról van szó, ez már csak történelem.

2021. okt. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam le így! "Michael Jackson", igen! Én csak egy normális kérdést tettem fel a gyakori hülyék. hu oldalon, mert úgy látszik itt csak azok vannak általában sajnos
2021. okt. 13. 14:10
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem kiabálhatok itt ha itt nincs hang üzemmód! XD Csak nagybetűvel írtam véletlenül!
2021. okt. 13. 14:12
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy halott iránt tiszteletet érezzék, aki lehet, hogy gyerekeket bántott??? XD
2021. okt. 13. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!