Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tolják ennyire ezeket a...

Miért tolják ennyire ezeket a celebeket?

Figyelt kérdés
Az ATV-ben van egy műsora Bochkor Gábornak, és rendre meghívnak olyan hulladék embereket, mint Berki Krisztián, Schobert Norbi vagy Kabát Péter. Tényleg ennyire ostobák az emberek, hogy ilyenekért rajonganak?

2021. okt. 15. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Más csatornákon sincsenek különb celebek erre van kereslet sajnos.
2021. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Breki a fidesz strómanja, ha megnézed a kerriertörténetét, őt azért foglalkoztatják. Meg mert egy botrányhős, már a neve is oda vonzza a közönséget.


Schobert Norbi dettó botrányhőz, már csak azzal kerül címlapra ha mond valami kapitális baromságot, vagy éppen megint eljátssza hogy mindjárt meghal. De az emberek mindig felkapják rá a fejüket, tudja hogy kell eladni magát, akkor is ha szar amit csinál.


A harmadik illetőt nem igazán ismerem.

2021. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kabát Péter jelleméről csak ennyit:


[link]

2021. okt. 15. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt nem értem, hogy ezen miért kell fennakadni. Én simán nem nézem, ha nem érdekel adott illető aztán ennyi, ha meg más kíváncsi rá akkor nézze, az se zavar.
2021. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4:


Ez egy nagyon kényelmes álláspont.

2021. okt. 15. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Rendszeresen nézem a #Bochkort, hálistennek Berkit, Norbit nem sokszor hívta meg eddig. Nekem Kabát Petivel nincs bajom. Néha kell egy kis frissítés gondolom a műsorba és ezek az emberek alig várják, hogy valahol mutogatva legyenek. Főleg Berki, ő az a kategória hogy senkit nem érdekel de mégis mindenki tudja éppen mi a helyzet vele, egyszerűen annyira szar hogy muszáj nézni.
2021. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!