Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van 100 cipojuk egyes...

Summer2 kérdése:

Miért van 100 cipojuk egyes influencereknek? És ha vesznek folyton márkás Luis Vuitton, Gucci stb dolgokat azt miért kell kirakni hogy felvagjon vele mennyi pénze van?

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nézed ezt a szart. Én pl. nem nézem, így fogalmam sincs, hány cipőjük van.
2021. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak influencereknek van sok cipőjük. Valószínűleg szeretik őket, pénzük is származik ha reklámozzák, vagy ingyen kapják őket.

A drágább márkás cipőket,kiegészítőket pedig pont azért rakják ki, mint amit leírtál: hogy felvágjanak vele és megmutassák, hogy telik rá.

Aki csak néha mutat ilyet vagy nem állandóan virít a markajelzés a cuccairól az teljesen rendben van, tudja hol a helye.

2021. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem ezt az öncélú mutogatást. Ha valamilyen szettben fel-fel tűnik egy designer darab, akkor azzal nincs bajom. De ezek a kicsomagolós videók...

De ez a többszáz cipő gyűjtögetése szerintem rossz példa a fiatalok előtt, pláne, ha ebből mondjuk van 15 Jordan aminek csak a színe más. Így is olyan mértéktelen már a fogyasztásra buzdítás.

2021. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Amikor 1,5 évi fizetésemet elkölti egy influencer órára, úgy, hogy mellette folyamatosan a havi vagy több havi fizetésemért vesz cipőket, táskákat..

Hát akkor rendesen szarul érzem magam. Nem magára az influencerre haragszom, hanem magamra, amiért 5 évig egyetemre jártam és apró pénzért dolgozom egy multinak.

Szerintem ezt egy tininek még nehezebb feldolgozni és teljesen elveszi az ember kedvét az alkalmazotti léttől.

Nem feltétlenül baj, de nem lehet mindenki vállalkozó meg influencer.

Egyébként nekem is van pár designer cuccom (dior, gucci, mk stb) meg alapvetően jó minőségű dolgokat veszek meg járok külföldre nyaralni stb, de ezek rengeteg lemondás árán jönnek össze, ha megszakadnék sem tudnék minden héten ilyenekre költeni. Nagy az olló sajnos

2021. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért törölnek lassan minden kérdést, amiben benne van az "influencer" szó? 😓
2021. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A minősíthetetlen kommentek miatt. Benne van a szabályzatban:

"Tilos személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt), továbbá mások becsületére, jó hírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan. Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely gyűlöletkeltésre bármilyen formában alkalmas."

2021. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg személyeskedő, egymást gyalázó hozzászólás van egyéb kérdéseknél. 😆

De most egy olyat is töröltek, amiben egy rossz szó nem volt, sem nevek.

2021. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem jelentik a tartalmat, eltávolítani sem tudják, és fent marad.

Az, hogy virágnyelvet használsz vagy álneveket, de ugyanúgy kiderül az olvasatukból hogy kiről van szó, ugyanúgy szabálysértő. Különben miért törölnék ezeket a kérdéseket, ha nem sért semmit? Nyilván oka van.

Ne legyünk már álszentek, mikor mindenki tudja hogy kikről szólnak a kérdések és a válaszok, és a céljuk a lejáratás vagy a vélt "igazság" felfedése.

2021. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kell ezekről az emberekről, mert az itteni kommentekből is érződik, hogy egy-egy profil mennyire lerombolja az önbizalmukat. Helyre kell tenni a fejekben azt amit látnak.
2021. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!