Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyire zavaró számotokra...

Mennyire zavaró számotokra az,hogy Varga Irén a majomkodásával híresebbé vált,mint azok a magyar hírességek,akik ténylegesen tettek is valamit az asztalra,tehetséget mutattak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 02:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nép szeret neveti, csufolodni, ő pedig kihasznalja ezt.
2021. okt. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem árt senkinek azzal amit csinál max saját magának
2021. okt. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Én egyedül itt a gyakorin hallok erről a nőről, nem hinném, hogy általában híresebb lenne, mint akik letettek valamit az asztalra.
2021. okt. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Engem nem zavar, sőt még viccesnek is találom. A hangja nem a legjobb, de az meg fő poén, hogy modell szeretne lenni az alakja ellenére és úgy viselkedik mintha könnyű nyári szellő lenne. De a kisapám az elképesztő áttörés volt. Imádom azt a dalt!
2021. okt. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Engem sem zavar, én kedvelem Irént. Szerintem jófej és szórakoztató. Ha van valaki, aki megérdemli a sikert, akkor az ő. Csóri apróért zenélt a Nyugatiban, lám hol tart most minden rosszakarója ellenére! Le a kalappal előtte, hogy megcsinálta. Lehet kritizálni, de vajon hányan tudnák megcsinálni amit ő? (Aki nem tudja miről van szó, nézzen utána a videói közt hogy mennyi betegsége van, milyen szegénységben élt, milyen emberekkel, stb.)
2021. okt. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Helyes. Már sokan ráuntak erre a sok kamu drámára, meg a multiszarok által szponzorált szarospelenka reklámokra és társaikra az instán.
2021. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
14%
Mindenki a saját intellektusának megfelelő embereket "sztárol". Varga Irénnel, és más hasonló "celebekkel" elég sokat megtudhatunk a magyar emberek(?) intellektusáról...
2021. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Na, megnéztem ki az a Varga Irén.

Kb olyan érzést kelt bennem a produkciója, mintha összegyúrnám az összes kínos pillanatot,amit eddig láttam tvben.Egy ilyen kiszeltündegáspárcsaládkabátpeti és társaik eddigi összes teljesítményét nagyon jól kifejezi egy néhány perces videóban.

Már elég régen nem nézek tévét,de interneten sok minden szembe jön velem, ezért van hogy látok,hallok egy egy produkciót, megnyilvánulást.

Kicsit olyan érzésem van,mikor megnézek egy ilyet,mintha katasztrófa turista lennék.

Nem tudom elhinni,hogy erre tényleg igény van,de a valóság rácáfol.

Összességében nem zavar,mert ha akarom elkerülöm.

Sokkal jobban aggaszt az,hogy rengeteg embernek ez napi szinten a valódi szórakozása.

Fura világ ez.

2021. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántom Irénkét, de szerintem az visszataszító a személyiségében, hogy állandóan sír, hogy nincs pénze, 500 Ft-ért hajlandó fotózkodni emberekkel, de hetente (!!!) új póthaja, műkarma, műszempillája van… és azt hiszi, hogy ezektől tényleg vonzóbb lesz, pedig pont az ellenkezőjét éri el. Erre persze lazán elszórja a pénzt. Szóval, aki esetleg megszánná és poénból adna neki, legyen tisztában azzal, hogy nem ételre, tisztálkodó szerekre, háztartási eszközökre, a cukor gyógyszereire fogja költeni, hanem ilyen sz@rságokra.
2021. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

1) Nem kötelező nézni a videóit, pláne nem kötelező lájkolni, kommentelni, megosztani. A rendezvényeinek látogatása pedig főleg nem kötelező (amiből úgy jósolom, hogy sok lesz még!). Ne Varga Irénre haragudj a sikerei miatt. Inkább hibáztasd a primitív proli társadalmat, hogy nekik ez bármilyen indokból is szórakozás.


2) Varga Irén baromira friss. Van összesen két dala. Tavaly még nem is nagyon létezett a köztudatban. Hol voltak ezek a nagy Tehetségek? Miért nem futottak be már korábban?

Ismétlem magamat: ne Varga Irént hibáztasd, hanem a primitív, proli társadalmat.

2021. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!