Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az miért van hogy az olyan...

Az miért van hogy az olyan videósokat mint Luckey vagy Unfield sokan nem szeretik?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem szeretik őket sokan. Én szeretem a munkásságukat normálisnak tünnek nem ártanak senkinek. Miért nem szeretik őket mégse sokan?

2021. okt. 25. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyképű férfiak. Nem tettek le semmit az asztalra de az arcuk hatalmas
2021. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiégett öreg rókák, ezer éve vannak a youtubeon de már rég óta semmi újat nem tudnak mutatni. Felnőtt emberként még ugyan azt a mai környezetben már unalmas elcsépelt tartalmat erőltetik, amit x éve is csináltak.
2021. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 eves koromig en is szerettem oket. Nem balhesak, vagy ilyesmi, de egyszeruen nem a felnőtteknek gyártanak tartalmat, gyerekeket húznak le, lusták dolgozni ezert évek ota erőltetik a youtube-ot, kozbe mar par eve lejártak teljesen
2021. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Luckey-t egyáltalán nem ismerem. Unfield-re csak ránéztem, mert többször hallottam a nevét. Unlimited csatornán láttam vele egy beszélgetést, abban normálisnak tűnt, de különösebben érdekesnek ott sem. Bajom nincs vele, bántani, kritizálni nem szoktam, egyszerűen csak nem érdekel, hogy mit csinál.


Sokan általában sem szeretik a YouTubereket, semmirekellőnek tartják őket. De vannak olyanok is, akiket egyik vagy másik ember stílusa, beszéde, stb. zavar. Én pl. bírom Magyarósi Csaba videóit, témáit, a stílusát és sokan mások is kedvelik. Viszont vannak, akiket egyszerűen idegesít, tudálékosnak tartják. Nekem is van olyan, aki idegeít, irtitál, ha látom/hallom. Mindenkinek más jön be...

2021. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem, mivel a többi videós is felnőtt, Unfieldot nem ismerem, de Luckey, ha másért nem mert gyerekkoromhoz kapcsolódik, de egyébként is. Jól épít, izgalmas volt a legutolsó Harcore-ja is
2021. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért baj az, hogy nem szeretik őket? Te a rajongójuk vagy, te szereted őket, más másnak a rajongója, mások mást szeretnek.

Magam sem szeretek videósokat, akik nálam le is vannak tiltva, hogy feleslegesen ne ajánlja őket a Youtube, mert úgysem nézem őket. Akiket meg nézni szoktam, nem erőltetem rá másokra, hogy gyere nézd őket és nem filózok azon, hogy vajon miért nem nézi ugyanazokat a világ összes lakója, amiket én is.

2021. dec. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tetszik vagy sem, viszonylag jó mércéje a YouTuberek népszerűségének, hogy hány feliratkozójuk van. Egyiknek van 10 vagy akár 50 millió is, másiknak 1 millió, ami szintén sok, pláne magyarok esetén, másiknak meg csak néhány tízezer vagy pár százezer. Ez viszonylag jól mutatja, hogy mennyire általánosan kedvelt egyik vagy másik.


Főleg magyarok esetén a magyar népességhez képest. Nyilván akit 10 milliós országban, vagy mondjuk 15 milliós nemzetben 1 millióan követnek, azt valamivel többen kedvelik és kevesebben utasítják el, mint akinek csak 3-500 ezer követője van - és ez még mindig elég sok.


Semmi nincs, amit mindenki egyformán szeret. Sok ember van és sok féle az ízlésük. Te sem szeretsz mindent, amit mások szeretnek, pláne nem mindent ugyanannyira, mint mások is.

2021. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7, ennél kicsit árnyaltabb a kép, mert a reálisabb kép érdekében azt is figyelembe kell venni, hogy valakinek 1-1 videóját mennyien nézik meg. Lehet, hogy van egy csatornán 500k feliratkozó, de csak 15-50k közöttiek a megtekintések (esetleg ritkán van kiugró 100k-200k megtekintés is) átlagban a videókon.

Ezt már külföldieknél is megfigyeltem, a 10 milliós feliratkozószámoknál is vannak átlagban 1-2 milliós megtekintések.

Ez úgy lehetséges, hogy sok olyan feliratkozó van, akik rátalálnak a csatornára egy megosztott videó miatt, feliratkoznak, de utána szinte soha nem néznek meg több videót az adott csatornán, vagy csak nagyon ritkán.

1-1 jól sikerült videó esetén sem biztos, hogy annyi különböző ember nézte meg azokat, mint amennyin áll a megtekintés számláló. Előfordulhat, hogy egy néző többször megnézi ugyanazt a videót, ha tetszett neki. Több nézettség, de mégis kevesebb különböző ember tekintette meg.

A valós követők jobb esetben is 5x kevesebben vannak, de átlagban inkább 10x kevesebben, mint ami ki van írva.

2021. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Ez csupán egy hozzávetőleges levezetés volt a #7-es válaszban, annak illusztrálására, hogy még ha nagyon népszerű is valaki, egy rakás ember van, aki nem kedveli.


Az érvelés szempontjából teljesen mindegy, hogy megtekintés számot feliratkozó számot vagy bármi más mérőszámot nézünk. Csupán annyit befolyásol, hogy a megtekintés szám alapján még annyira sem kedveltek a videósok, mint amennyire annak tűnnek a feliratkozó szám alapján.

Azon nem változtat, hogy így is úgy is marha sokan vannak azok is, akik nem kedvelik őket.


(Egyébként aki feliratkozik valószínűbb, hogy kedveli, vagy valamennyire érdeklődik iránta, mert a bekövetés tudatos cselekvést, egy külön kattintást igényel.

Még akkor is, ha aztán nem néz meg minden videót tőle, mert az egyes videók mégsem mind érdeklik, vagy egyéb okból kimaradnak neki.

Persze feliratkozhat olyan is, aki kimondottan utálja, sőt nézheti is a videóit rendszeresen, hogy legyen min dühöngenie. Nem értem az ilyen embereket, de van egy csomó itt GYK-n is belőlük...


A videó megtekintés viszont automatikusan is elindulhat YouTube ajánlásból, és ismeretlen linkként is szembe jöhet, amiről csak azután derül ki, hogy micsoda, hogy rákattintott és nézi valameddig.

Szóval, ha nagyon precízen akarunk számolni, még annyian sincsenek akik kedvelik, mint ahányan nézik a videóit. De ez is csak részlet kérdés.)

2021. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vannak ilyenek. De sok olyan feliratkozó van, aki semlegesen áll a videóshoz. Csak 1 videó miatt iratkozott fel. Mert a feliratkozás ingyenes és csak egy gombnyomás, ezért van, aki odatéved egy csatornára és megnyomja a gombot.

Lehetnek olyanok is, akik fel vannak iratkozva, régen kedvelték, de valami miatt már nem kedvelik.


Miért "dühöngenek" egyesek?

Az egyéni, hogy ki mi miatt "dühöng" egy csatornára, videósra. Lehet, hogy régebben nézte, de csalódott a videósban, például az olyat mondott, vagy tett, amit a néző nem tart korrektnek.

Előfordul gyakran az is, hogy egy csatornát erőltetnek egyesek és ez másokat irritál. Pl. volt egykét csatorna, amelyeknek a rajongói megjelentek más videósok komment szekciójában és szövegeltek, hogy a másik videós jobb, vagy a másik is csinált már valamiről videót. Vagy csak gyertek ezt, vagy azt a csatornát nézni, mert milyen jó. Ez érthető, mert nem túl etikus, ha valaki bepofátlankodik a konkurenciához azért, hogy ott kéretlenül reklámozzon, népszerűsítsen más csatornát. Azután nem csoda, hogy lesznek utálók is.

Pl. egy bizonyos ismert, ma már az egyik legnagyobb, 5 betűs nevű csatorna rajongói (vagy maguk a csatorna üzemeltetői álnéven) régen ezt gyakran megtették, gyakorlatilag tele voltak velük más csatornák komment szekciói. Ezért sok csatorna elkezdte törölni az ilyen más csatornákat népszerűsítő kommenteket a saját kommentfaláról.

Ezeken kívül vannak a ranterek, akik eleve megosztók, mert kritikákat mondanak (vagy jogosan, vagy nem), emiatt egyesek vagy a rantereket kezdik el utálni, vagy a ranterek követői más csatornákat.

2021. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!