Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kit tartasz a legnépszerűbb...

Kit tartasz a legnépszerűbb sztárnak napjainkban? Amennyiben egyik személyt sem tartod annak, akkor írd le a saját véleményedet!

Figyelt kérdés

Az alábbi emberek közül választhatsz.

Összesen egy személyre szavazhatsz.



2021. okt. 31. 01:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Andris
2021. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Ezek közül a felét nem ismerem, a másik fele meg undorító trash celeb. Egyedül Stohl András az akinek munkássága is van, neki csak a magánélete rongy, így rá szavaztam.
2021. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sorba kéne állítanom:

1. Stohl nagyon tehetséges színés, kár volt hülyeséget csinálnia, azóta az országnak a nem színházbajáró fele azt tudja róla, hogy „a részeg autós”, de remélhetőleg majd elhalványul az emlék.

2. L.L. Juniornak van pár száma, amit kedvelek, pedig nem az én műfajom. Tehetségesnek tartom.

3. Gáspár Győző egy bohóc, de ezt a szerepet jól betölti.

4.-9. Kaszának meg Ördögnek a neve rémlik, de most hirtelen nem tudnám megmondani, mivel foglalkoznak, a többinek a neve se rémlik, szóval nincs véleményem.

10. Berki Krisztián, ő ellenszenves, bocs. (már feltételezem, hogy nem az olimpikon Berkiről van szó, hanem arról a nem tudom, miért híresről)

2021. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!