Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az oka annak hogy a külfökd...

Mi az oka annak hogy a külfökdi hírességek, hamarább nyilvánosságra hozzák saját otthonaik cimét?

Figyelt kérdés
Itt van például Marit Synnøve Berg ismert norvég szinésznő. Akinek az otthoni lakás cime is nyilvános. Mindenki tudja a Danmarks gate-n lakik. A kérdés nem félnek a rajongók ezreitől? Hogy esetleg zaklatják? - Én ha ismert szinész lennék, akkor biztos hogy nem hozzánm nyilvánosságra az otthoni lakás cimemet. - Akkor egyes hireségek miért teszik? Ráadásul Marit Synnøve Berg-nek az egész családja ismert szinész. A Férje is és a gyereklei is ismert szinészek, legalábbis Norvégiában biztos hogy ismertek.

2021. márc. 10. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg több pénzt tudnak fordítani a védelemre is

illetve vannak olyanok is, akiknek még meg is éri, fotózkodnak a házuk előtt stb. többet forog a nevük a médiában

itthon ez érdekes, mert ha utcanevet nem is írnak ki, de sok gazdagról és kevésbé gazdagról lehet tudni, hogy hol lakik pl. Schoberték, Győzikéék

aztán akik már vlogolnak, hányszor mutatják a környezetet, vagy pl. becsúszik a képbe az utcanév tábla

szerintem itthon sem akkora tabu, csak kevésbé mondják ki direkt, de nem is őrzik úgy mindenáron

2021. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es válasz író! Na én pont ennek a (Schoberték, Győzikéék) két emberkének nem tudom a cimüket. És tudod mit pont ök nekik nem is akraom tudni a cimüket. De például David Hasselhoff vagy Oskar Berg Lindquist vagy esetleg Bjørnar Lysfoss Hagesveen háza előtt szívesen fotoztattnám le magam. Az utobbi három szintén Norvég szinészek.
2021. márc. 10. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Nemcsak a kérdés beteg, de ahogy olvasom, a kérdező is ugyan úgy xdd

Beragadtak neki a norvégok rendesen :D

Hagyjátok a pics@ba

2021. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Skandinaviaban meg a miniszterek cime is nyilvanos. Ok ezt nem veszik komolyan, nem is gondoljak, hogy ebbol baj lehet (nem is szokott).
2021. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!