Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mu vagy igazi melle van Beres...

Mu vagy igazi melle van Beres Alexandranak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni, szerintetek milyenek?
2008. dec. 12. 17:43
 1/9 anonim válasza:
92%
mű...úgy 10 éve egyszer be is valotta,de később visszavonta a nyilatkozatát
2008. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mű!
2008. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
jah, MŰ
2008. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tenyleg hatalmasak, es muiesen neznek ki, de szerintem ahhoz kepest tul szepek. Mert a mu melleken nagyon latszik, hogy mu.
2008. dec. 12. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Valóban mű, mert hát gondolj bele, egy csepp zsír nincs a testén, mindet ledolgozza, a mellizmairól is. Így lehetetlen, hogy annyi zsír megmaradjon a mell szöveteiben is! Egy testépítőnek vagy fittnesezőnek nincs nagy melle, természetesen csak akkor ha tényleg lelkiismeretesen csinálja.
2008. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, igazad van.
2008. dec. 13. 00:05
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
az apja sebészprof úgy tudom,haveromat műtötte,bedobott neki egy implantátumot(mármint a lányának)elég lópofája van amúgy!
2009. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%
Valószínűleg mű, de konkrétan nem tudom. Bár amennyire vékony és formás, kizárt, hogy természetesen olyan nagy mellei lehetnének. Bár láttam már kivételt, de ott a lány nem tornázott semmit sem... Viszont, ha megnézünk akármilyen sportólót nőt azért egyiknek sincs ilyen nagy melle, szóval itt nagyon kilóg a lóláb.
2009. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem mind1? Jó nagyok és formásak kell ennél több? :D
2010. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!