Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Miller...

Mi a véleményetek Miller Dávidról?

Figyelt kérdés
Először az Álarcos énekesben láttam, ahol szimpatikusnak tűnt, mert annak ellenére, hogy gyönyörű hangja van, nagyon visszafogott, szerény maradt. Most, hogy az X-faktor műsorvezetője lett, olyan mintha kicsit megjátszaná magát, picit mintha a korábbi műsorvezetőkre szeretne hasonlítani... Persze lehet én látom rosszul. :)

2021. nov. 7. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Jobb lenne női műsorvezető, de egyébként pont lesz*rom hogy ki, csak ne vágnák be a szerkesztők nonstop az okoskodásait amíg mennek a produkciók, nagyon nem rá vagyok kíváncsi, hanem hogy ki hogy teljesít.
2021. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem eddig nem tetszik műsorvezetőként, majd ha élő adást vezet, lehet meg fog ez változni, nekem egyelőre eddig nem.

Kiss Ramónál voltam hasonlóan, de róla élőben sem változott a véleményem, szerintem színésznek jó, műsorvezetőnek csapnivaló.

Miller Dávid hangját nem ismerem.

2021. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

jó lenne, ha az vezetne csak műsort, akinek ez a szakmája.


se kiss rami, se miller nem professzionális műsorvezető.


vannak tehetséges fiatal szakemberek, akik ezt a szakmát egyetemen tanulták, jó lenne, ha ők jutnának lehetőséghez.

2021. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért nyomják, mert híresek a szülei. Amúgy a beszólásai tényleg emlékeztetnek Istenes.
2021. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

"Jobb lenne női műsorvezető" "ne vágnák be a szerkesztők nonstop az okoskodásait amíg mennek a produkciók"

A nők nem szólnának bele?

2021. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Én is az Állarcos énekesben figyeltem fel rá, banánként ő volt a kedvencem, nagyon szép hangja van. Máshol eddig annyira nem is láttam.

Műsorvezetőként eddig szerintem elég semmilyen, de ez nem feltétlenül az ő hibája, még nem volt lehetősége igazán megmutatni, hogy mit tud. Majd az élő adásokban kiderül, hogy mennyire volt jó választás.

Nekem is feltűnt amúgy, hogy néha mintha túljátszaná és nem lenne teljesen önazonos (na nem mintha ismerném, hogy a valóságban milyen, csak valahogy picit erőltetett érzete volt néha), de remélem ez csak a kezdeti izgulás és megfelelni akarás volt és egyre jobb lesz. Én nyitottan állok hozzá, aztán majd meglátjuk.

2021. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Én még sosem hallottam róla, egyáltalán nem ismerem, csak most láttam az előválogatók alkalmával. Nekem nagyon szimpatikus, nagyon kedves, kicsit diló :) de nem az a harsány, feltűnésmániás ripacs, nekem nagyon bejött eddig a stílusa, (meg azok az arckifejezések xD).

Nem szeretem a változásokat és az ismeretlen emberekkel mindig fenntartásaim vannak, de ő egyből megvett 👍 Normálisnak tűnik.

2021. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nezzezek meg a Sikidegvagyok indexes podcastban. Nagyon normalis a srac.
2021. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jó műsorvezető 😌
2021. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon jó, eddigi legjobb x-faktoros műsorvezető.
2021. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!