Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tetszik a Nyerő Páros...

Hogy tetszik a Nyerő Páros idei évada? Mi a véleményed a párosokról, vitákról, játékokról? Az előző évadokhoz képest miben más számodra?

Figyelt kérdés
Illetve ki a kedvenc párosod?

2021. okt. 31. 10:11
A kérdező szavazást indított:
Anikó-Hagyma
Kriszti-Peti
Zita-Ati
Edina-Csuti
Guszti-Vivi
L.L.Junior-Kinga
Norbi-Odett
Rebeka-Fecó
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a negyedik évad kivételével az összesbe beletekintettem, és azokhoz képest a mostaniban nemigen tudok senkinek drukkolni, mert mindegyik párban, vagy inkább a párok egy-egy tagjában van olyasmi, ami abszolút antipatikus, és ezáltal egyiket sem nevezném "nyerő párosnak". mondjuk az is sokat elvesz az élményből hogy tudni lehet, mi lesz a végkimenetel. ennek ellenére kikapcsolódásnak elnézegetem a részeket, jókat röhögök gusztin meg az idegroncs nőjén. patakiék is számomra valami borzasztó mulatságosak voltak (és nem a pozitív értelemben). a kommenteket elolvasva szerintem nincs annyi egy ilyen trash showban hogy ennyire lázongani kelljen, meg népharagot zúdítani a szereplőkre. (gusztiból mondjuk kinézném hogy igaz, amivel a volt felesége elő állt, a viselkedését látva és összevetve azokkal a régi interjúkkal, amelyeket maga a pasi adott, alapot adna a vádaknak, de ez már off-topic, egyszerűen csak hozzájárul miért nem bírom sem őt, sem a csaját a műsorban)

nem gondoltam volna egyébként az elején, de a kezdeti antipátiám a csuti&edina párossal kezd elmúlni, és egészen kedvelhetőnek tűntek így az elmúlt epizódok alatt. ugyanez igaz a rebeka&fecó párosra. patakiékhoz + gusztiékhoz képest még junior&kinga is számomra elviselhetőbb, kedvelhetőbb. norbi&odett mint személyek külön-külön oké, együtt nekem nem igazán jönnek át párként. voltaképpen tényleg egy olyan pár nincs akit egy az egyben támogatnék, a sok dráma, hiszti, sírás-rívás meg amúgy is rátesz egy lapáttal némely szereplő iránt érzett ellenszenvemre. a legjobb részek azok, ahol kabát is szerepel és csinál valamit, amúgy elég uncsi az egész. az első évadot kifejezetten szerettem, de azóta a taktika, mint olyan langyult, a játékok is, a párosokról nem is beszélve. mint mindig, a sz@rkavarásé a főszerep, a szórakoztatás ill. a feladatok teljesítése másodlagos/harmadlagos, de ez már valahol megszokott az ilyen tv műsoroktól. a többi reality műsorhoz képest még mindig szórakoztatóbb, úgyhogy nagy ellenvetésem nincs ellene.

2021. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Norbiék a kedvenceim, de itt is kb majdnem ugyanazok a dolgok történnek meg, mint az előzőbe nem a játékokat tekintve hanem pl az előző évadban amikor parodizálni kellett akkor is az utolsó pár nem parodizált hanem tükröt tartott. És most meg ugyan az a sztori alakult ki Gusztiék és Rebekáék között, mint annó Heniékkel azaz vita megy a szavazat miatt. A karakterek is szinte ugyan azok. Jenőék=Juniorék és Edináék, Gusztiék=Czutor házaspár, Heniék=Rebekáék, Norbiék=Zámbóék, Zitáék=Járaiék. Ami különbözik az némelyik játék és nyilván a játékosok.
2021. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Minden évadot láttam. Most kezdetektől Norbi & Odett volt a kedvenc párosom.

Még Rebeka- Fecó kettőst is megkedveltem. De a legtöbb pár baromi ellenszenves volt...Zitáék, Gusztiék, Juniorék🤮🤮🤮

2021. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Rebeka - Fecó kár nincs már együtt szerintem is szerethető páros voltak pedig a hapsitól engem a hideg kirázott előtte mindig, amikor láttam valahol ( mint fodrászt).

2021. dec. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!