Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Mehringer...

Mi a véleményetek Mehringer Marciról? 🥰

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Ő a legjobb hangú férfi énekes most a mezőnyben :)
2021. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Túlértékelt. Semmi extra. Hamis volt múlthéten és unalmas is. A lányok sokkal jobbak nála. Csak a kérdezőhöz hasonló tinilányok szavazatai miatt jut előre a versenyben, de megnyerni úgy sem fogja.
2021. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
O meleg. Meg a kormeit is festi.
2021. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
#3as, Marci? Festi a körmeit?
2021. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus volt,de ez az állandó stressz nála a maximalizmus miatt elég kiábrándító (nem vonzódás értelmében),és neki sem fog jót tenni,viszont az első válogatón nagyon jó volt,azóta ezt úgy nem éreztem,de a dala jól sikerült.
2021. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nálam nem kiemlekedő, pont ugyanaz a kategória, mint Flóra meg akár Roland. Mindegyik jó, de még sok-sok év és alázatos munka, amíg valódi énekes lesz belőlük.
2021. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kedvelem, szerintem nagyon szép hangja van és értelmes fiúnak tűnik. Szerintem a beszédhangja is nagyon kellemes és heteroszexuális férfi szemmel mondom, hogy jól is néz ki. Szerintem van jövője a magyar zeneiparban, de még borzasztó fiatal. Rengeteg tanulás vár még rá, sok-sok év kell még ahhoz, hogy előadó váljék belőle. Ez látszik a mostani élő showban nyújtott produkcióin is. Szép hang, viszont borzasztóan fél még színpadra állni annyi ember előtt és állandó megfelelési igénye van.


Az X-Faktoros szereplése nem tudom mennyire fogja beindítani a karrierjét. A műsort úgy gondolom, hogy nem fogja megnyerni. Talán az is lehet, hogy már jövő héten kiesik. Szerintem byealex egyengetése a lehető legrosszabb dolog, ami történhetne vele. Jobban jár ez a srác, ha ő nem karolja fel, az eddigi tapasztalatok alapján egyedül Manuel járt jól ezzel, de az sem rajta múlott, Manuel már a válogatós dalával milliós megtekintésű klipet csinált. Plusz a Manueléhez hasonló hype most Aleet veszi körül, úgyhogy Marci jövője még kérdéses, de bízom benne, hogy nem tűnik el, ahogy Paulina sem.

2021. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nagy hype-ot nem értem körülötte, de a nyilatkozataiból azért lejött, hogy értelmes gyerek.
2021. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!