Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Kriszhadvice-al?

Torday kérdése:

Mi történt Kriszhadvice-al?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt a balhéja a new world nevű játékban, mert bannolták, és igérte, hogy csinál róla videót, de se a videót nem osztotta még meg, se semmi fajta információt nem tett közzé hogylétéről.

2021. nov. 28. 22:00
 1/5 zx10r válasza:
64%

Ez engem is érdekelne. Már több hete nem láttam, pedig minden este reménykedve megyek fel twitch-re , hogy hátha streamel, de semmi :(

Lehet egy lélektisztító meditációs elvonulást csinál. Remélem nem hagyta abba végleg a streamelést és mihamarabb láthatunk újból egy jó kis dayz streamet.

2021. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
86%
khmm... 2022.06.02. még mindig semmi. twitchről viedók törölve vannak. én szerintem abbahagyta.
2022. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nagyjából egy időpontban jutott eszünkbe erre rákeresni. 😄


Engem is érdekelne, hogy mi lett az öreggel.

2022. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Florcsi09 válasza:

decemberben ezt írt ki az instájára:


Boldog vagyok, és élvezem az élet minden napját, és pillanatát.

Az időm nagy részében tanulok, fejlesztem magam.


Amellett, hogy a Mentális Egészségemre figyelek, újra elkezdtem edzeni.

Azt, hogy mit, és hogyan eszem is sokkal tudatosabbá tettem.

Az utóbbi években elég kevés időt szenteltem magamra, szóval bőven van / volt mit bepótolnom.


A 2021 -es év elég furán alakult számomra, szinte alig Streameltem.

A szükségesség, hogy elhozzam nektek a Filmet az UFO Jelenségről, és a valóságról, ami mögötte rejlik felülírt mindent, amit

korábban fontosnak tartottam.

A 3 órás film már több, mint 700 ezer alkalommal lett megtekintve, ki tudja mennyi ember által, szóval úgy érzem elértem a célom.


Most egy újabb Videón dolgozom, és ismét úgy érzem, hogy fontos tudnivalókat kell átadjak.

Vannak, akik azt hiszik azért nem Streamelek, mert megütött, hogy 3 napra kitiltottak egy játékból igazságtalanul.

Ez egyáltalán nem így van. Amit tettek ellenem / ellenünk, a hazugságok, az átverések, az elhallgattatások, csalások, stb. megütöttek, de inkább azért,

mert ezt látom a világon mindenhol a médiában. Mindenki hazudik, manipulál.


Az emberek Báboknak vannak használva a Politikusok, és más hatalom éhes személyek, vagy cégek céljainak elérésére.

A társadalmunk megfolytja a Média szorítása. Az emberek eddig soha nem látott módon vannak egymás ellen hergelve, legyen szó bármiről, bármikor.

Erről fog még szólni a Videó.


Ígéretet tettem, hogy amíg nem készül el a videó, addig nem térek vissza.

Ez így is lesz.

Valamint még fejlődnöm kell, fejlesztenem magam, hogy olyan emberként térhessek vissza, akit megérdemeltek, és aki megérdemli a figyelmetek.

Sok sok mesélni valóm lesz, ha ismét találkozunk, ez biztos.


Azt, hogy mikor kezdek Streamelni újra nem tudom. Idén már biztosan nem.

Jeleztétek, hogy Posztolhatnék többet arról, hogy mi történik velem.

Sajnálom, de én nem igazán tekintek magamra "Közszereplőként".

Nekem nincsenek Rajongóim, csak emberek, akik követnek, néznek, akikkel csípjük egymást, és akikkel jól érezzük magunkat.

És én úgy gondolom posztolhatnék bármennyit, de végül az eredmények kell, hogy beszéljenek magukért.


Nem mentem el végleg, találkozunk még Barátaim!❤️

2022. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Reménykedünk, hiányzonak a streamek. 🎋
2022. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!