Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jensen Ackles személyiségileg...

Jensen Ackles személyiségileg hasonlít Dean Winchesterre?

Figyelt kérdés
Mármint nem a sorozatra gondolok hanem a valóságban. Úgyis viselkedik stb. ?
2021. dec. 5. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted hányan vannak itt, akik mindkettejüket ismerik személyesen?...
2021. dec. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem. Jensen Ackles eleve színész, Dean Winchesterről nem tudom elképzelni hogy valaha is erre adja a fejét.
2021. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, láttam vele interjúkat, jó fej amúgy, semmiképp nem azonos a karakterrel, de van hasonlóság. Meg olyannyira azonosult, meg egyszerepes színész, hogy én például másban már nem tudom elképzelni csak az Odaátban. Olyan sorozat volt kb. mint itt a Barátok közt, aki ott lehúzott 15 évet, az nagyon máshol már nem tud elhelyezkedni, meg az emberek jobban emlékeznek az ott játszott karakterre, mint magára a színészre.
2021. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos ,hogy nem
2021. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ismerem személyesen, de alapvetően egy abszolút másmilyen jellemnek tűnik. Vannak hasonló vonások, de messze nem ugyanolyanok.


A három főszereplő közül Jared hasonlít legjobban a karakterére, míg Misha a legkevésbé. Jensen valahol kettőjük között van.

2021. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem.
2021. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélt erről egy interjúban ahol elmondta, hogy ő sokkal visszahúzódóbb mint Dean meg szégyenlős típus. Szerintem vannak hasonlóságok de két különböző személyiség
2021. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!