Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szóval gyakorlatilag Radics...

Szóval gyakorlatilag Radics Peti minden videója ahol Facebook kommenteket vagy személyes üzeneteket olvas fel, azt teljes mértékben saját maga találja ki és nem valós emberek, még az újabb videók sem?

Figyelt kérdés

Ezzel csupán meg akarja mutatni, hogy ilyen emberek is léteznek?!


Gondolkodtam azon, hogy esetleg az újabbakból lehet-e bármi konkrét valóság de ha jól sejtem mindent ő talált ki?


Nyilván jogilag meg sem mutathatna igazi Facebookos kommenteket és üzeneteket?!



2021. dec. 9. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Azzal mentegette magát, hogy valamennyire valósak voltak azok a kommentek, csak volt hogy ő még hozzá költött, hogy nagyobb legyen a csattanó. Mennyivel jobban hangzik ez, mintha bevallotta volna hogy kb minden ő találta ki.
2021. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezt honnan tudjuk biztosra? Valamiről lemaradtam?
2021. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

"Nyilván jogilag meg sem mutathatna igazi Facebookos kommenteket és üzeneteket?!"


Név kitakarással simán.


A többire nem tudok válaszolni, mert azt se tudom ki az a Radics Peti.

2021. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

https://www.youtube.com/watch?v=HyXzckA4bWM


45:44 - Kamu volt a Fb idióták?


"Az hogy kiszineztem olyan volt, de olyan hogy konkrétan én hozok létre posztot nem volt."


Legalább is ezt állítja Radics.

Szerintem kezelhetjük ezt a kijelentését erős fenntartásokkal.

2021. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Kifigurázható archetípusokat (így a társadalom jól felismerhető, tipizálható karaktereit) mutat be fiktív profilokon és beszélgetéseken keresztül. Mivel általánosítható jelenségeket mutat be, van valamennyi életszerűség abban, hogy felismered a karaktereket tipikus jegyeit és olyan megnyilvánulásokat, amikkel véletlenszerűen is találkozhatsz a neten. Ez a választóvonala annak, hogy van aki elhiszi ezt a sok kitalált történetet, más pedig nem.


Lásd a stand up comedy előadókat, akik szintén egyes számban és saját magukkal megtörtént esetként adnak elő olyan fiktív történeteket, amiket lehet hárman raktak össze pár nap brainstorming után. Radics ugyanezt csinálja, csak az életszerűség látszata kedvéért nem egyszerűen elmeséli vagy animációval mutatja be a történetet, hanem screenshotnak álcázza és felolvassa a viccet.

2021. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk mi az olyan hihetetlen benne? Ne legyünk már naívak nagy az Isten állatkertje és a facebook tele van odiótákkal. Én magam is rengetegszer látok olyat, hogy ilyen hülye nem létezik csak teszi az agyát és kiderül, hogy sajnos de. Létezik.
2021. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

@10:35


Persze léteznek ilyen hülyék.


De sokkal kevesebb munka, és sokkal produktívabb, ha Radics előre megírja ezeket a kamu "facebook idióták" karaktereket, mint hogy egész nap a facebookot bújja hogy valós matériát találjon ezekhez.

2021. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ebbe semmi munka amikor látnak valami hülyeséget megjelölik radicsot alatta. Láttam posztot ahol vagy 5-en megjelölték a nevét
2021. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!