Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gáspár László énekes meggyaláz...

Gáspár László énekes meggyalázta Kóbor János emlékét. Ezt követően maradhat még ezen a pályán?

Figyelt kérdés

#X-Faktor #Kóbor János #Gáspár Laci énekes
2021. dec. 14. 12:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%
Ki aza laci?
2021. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%
Elvileg nekem az Ace Ventura első részében lévő szereplő hasonlatossága tűnt fel Gáspár Lacival kapcsolatban. Az üldözött személy egy rögby sztár volt és egy balul elsült rúgás miatt elbujdokolt és még nőnek is átoperáltatta magát a szégyen miatt. Gáspár Lacinak is el kellene bujdokolnia...
2021. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem kell elbujdokolnia, inkább az X - Faktor , szerkesztőjének kell elbujdokolnia,(lemondania) aki Gáspár Lacinak lehetőséget adott az X- Faktor lezüllesztésére.

Gáspár Lacinak azt és annyit kell csinálnia, amihez ért, amit tud és ott, ahol erre megfelelő szintű helyet kap.

2021. dec. 17. 20:47
 24/25 anonim ***** válasza:
88%
őszintén be volt cuccolva szerintem... ennyit erről...
2021. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
49%

"egy profi nem téveszthet"


Tipikus amatőr vélemény, de hatalmas tévedés! Mindenki hibázik!


Nem tisztem Gáspár énektudását bírálni, főleg egy dal alapján, de ez a sztori erősen túl lett lihegve.

Fogalmad sincs, mekkora megtiszteltetés és egyben mekkora nyomás egy ikonikus zenekar ikonikus dalát előadni!

Még sok éves rutinnal rendelkező vérprofi előadók is izgulnak, mint a rosseb.

2023. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!