Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz lehet Szilágyi Liliána...

Igaz lehet Szilágyi Liliána állításai Szilágyi Zoltánnal szemben?

Figyelt kérdés

Fizikai és szexuális bántalmazással vádolja saját apját.

Durva vádak, de vajon igazak-e?

[link]



2021. dec. 30. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem azok
2021. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
76%

Szerintem igazat mond Liliána.


1. Mi oka lenne alaptalanul megvádolni a saját szülőjét ilyen súlyos vádakkal? Úgy, hogy olimpiára szeretné még kijutni, a hazugsággal a karrierjét veszélyeztetve?


2. Szinte lehetetlen egy kitalált sztorit ilyen jól felépítve, koherensen, több, mint egy órán keresztül előadni (a DTK-s interjúra gondolok).


3. A kedves apuka válaszlevele csak megerősített abban, hogy hiszek a lánynak. A nyilvánosság elé nem áll ki, csak fenyegető levelet küldözget, pénzmegvonással, büntetőeljárással, kitagadással fenyegetőzik, érdemben nem védekezik, párbeszédet nem kezdeményez. Bántalmazó, nárcisztikus személynek tűnik már ebből a pár sorból, illetve a vezetéknévre és a doktori címre helyezett túlzott hangsúlyból (ki írja így alá a lányának címzett levelet?).


4. A MÚSZ elnökének nyilatkozata, miszerint a kedves apuka minősíthetetlen hangnemet engedett magának nemrégen egy úszóversenyen, amikor a kisebbik lányát jogosan kizárták szabálytalanságért szintén arra enged következtetni, hogy van bizony agresszióra utaló hajlam, ha már nyilvánosan sem képes türtőztetni magát.

2021. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Semmi jó nem származik neki ebből persze hogy igazak a vádak. Tudod milyen lelki erő kellhetett neki hogy ezeket elmondja? A saját gyerekével ilyet tennie az embernek. És még az "apja" tagadja. Hihetetlenül gusztustalan
2021. dec. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Nehéz elképzelni, hogy felnőtt fizikuma mellett az apja fojtogatni tudta! Szerinted mennyi esélyed lenne rá? Nem sok.
2021. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
76%
2# pontosan. Aki valaha volt bántalmazó kapcsolatban annak egyértelmű, hogy az "apa" egy nárcisztikus féreg.
2021. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Miért lettem vajon lepontozva?
2021. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Nehéz elhinni. Azt mondja az apja mindannyiukat bántotta. Az anyja hogy hagyta volna ezt, meg hogy maradtak akkor ott? Plusz bónuszként, ők elköltöztek, a szintén bántalmazott húgát meg otthagyták... Furcsa.
2021. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a húga kimaradt a bántalmazásokból vagy túlságosan felnéz és szereti az apját, hogy el is felejtette vagy annó nem is annak élte meg. Az is lehet, hogy tényleg kedvesebb volt vele az apjuk. Nem tudjuk. Csak találgathatunk. Az a baj az ilyen esetekkel, hogy nemigen lehet bebizonyítani, pláne így utólag.
2021. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Azért egy férfi az erőbeli fölényénél fogva simán tud fojtogatni egy nőt, szerintem azért pontoztak le.
2021. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Én elhiszem, amit a lány mond. Csak azt nem értem, hogy egy bántalmazó kapcsolatba miért kellett még egy gyermeket szülni.. de nem voltam az anyuka helyébe így nem tudok a fejével gondolkozni. Én mint anya nem tudom hogy reagáltam volna ha a gyerekemet verik
2021. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!