Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A mosipelusos Martina elvált...

A mosipelusos Martina elvált a ferjetől?

Figyelt kérdés
Èn nagyon kedveltem őket de a posztjaibol azt gondolom nincsenek együtt. Nem mintha közöm lenne hozzá de olyan szép pár voltak.😔

2022. jan. 2. 20:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én nem is értem, annyira okos és ertelmes nő és mégis felelőtlen. Bár az ő dolga.
2022. jan. 16. 19:22
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyira okos és értelmes - ez azért túlzás.

De tény, hogy nem hülye.

A fickó sem lehet egy egyszerű eset szerintem.

De akkor most nem tudjuk mi van. Összejöttek annak idején, teherbe esett a kisfiúval, de hamar szétmentek, talán még szülés előtt?

Majd különlét, aztán titokban már együtt voltak, összeköltözés, jött a kislány, de már az egy éves szülinapján, csak mint szülők voltak jelen, nem voltak együtt, azaz újabb szétköltözés. Majd igen, januárban talán lenyilatkozza egy rádióműsorban, hogy egyedülálló anyuka, de már gyanús képeket posztol. Utána jön a nagy meglepetés: villámesküvő.

Itt feladtam. Nem követtem már. Nemrég láttam csak lekerült a gyűrű, meg költöztek, aztán valahol írta, már nincsenek együtt.

No de most megint gyűrűje van? Vagy lehet mástól?

2022. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Még együtt voltak amikor Zalán született, a gyermekágyi időszakban mentek szét, vagy kicsivel utána talán. Én nem tudom nyomon követni hogy most ezek együtt vagy külön, de már bohócot csinálnak magukból lassan, vagy már meg is tették.
2022. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyébként tudja valaki hogy hova költözött? Maradt Fehérváron vagy visszajött Pestre?
2022. jan. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy most rákerestem, vannak kint kérdezz-felelek storyk, és ott is írja vagy kettőben, hogy már (megint) nincsenek együtt…

Minden esetre nem tudom mennyire okos az a nő, aki engedi egy pasinak, hogy ki-be járkáljon az ő és a gyerekei életébe, még akkor is, ha az a pasi a gyerekek apja.

2022. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Fehérváron laknak, kint van az oldalàn is.
2022. jan. 17. 10:17
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon okos dolog második gyereket szülni egy instabil kapcsolatba, vándorcigány életmódba... És közben magánkórházból osztani az észt, hogy a háborítatlan szülés, szoptatás és a hordozás mennyire fontos egy gyereknek... Ne is menjünk bele. Sajnálom, hogy sokan nem az elejétől követik és nem tudnak ezekről a dolgokról, mert máshogy látnák a sok okoskodását. Pont ő az utolsó ember, akinek párkapcsolati vagy nevelési tanácsokat kéne osztogatnia.
2022. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem az utóbbi időben lett furcsa az egész médiaszereplése.

Mosi pelus, nem csinál videót, nem beszél a magánéletéről, nagyon szeret mindenkit. Előtte pedig a vlogokból és videókból építette fel magát, mindent megosztott, és híresen sokat kommentelt mindenki instájára, hogy foglalkozzanak vele.

Tény, hogy korábban is volt egy stílusa és életvitele, amivel nem tudtam azonosulni, de szerettem a videóit. Most valahogy nagyon mű, ahogy próbál jó és kedves lenni minden téren, miközben ugyanúgy reagál időnként a magánéleti kérdésekre.

Én jobban kedvelem, ha valaki egyértelműbben húzza meg a határokat. Viszkok Fruzsi semmit nem árul el a magánéletéről, Módis Gabi mesél a családjáról, de nincsenek ki rakva a kirakatba. Ezek a verziók számomra szimpatikusabbak, mint Martina álszenteskedése.

2022. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Már csak a reklám kedvéét gyárt videókat.


Első videóit is láttam, kifejezetten szívesen néztem. Sokat változott. És folyamatosan változik.

Szerintem már azért nem csinál videót, mert maga is megbánta, hogy a sikeresnek semmiképp sem mondható magánéletét kitette a akirakatba.

Hányszor is költöztek eddig?

Hány szakítás, újrakezdés volt eddig?

Kicsit már nevetséges. Vagyis értitek, nem lehet büszke rá. Ezért is zárkózik el.

2022. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 csakúgyőszintén válasza:
84%
Annyiszor beégett már instán és olyan szintű sztorik és lebukasok mentek itt gyakorin, hogy nem mer már nagyon mondani semmit a magánéletéről. Csodálom, hogy ez a kérdés még él. Ha csak körülírta valaki a személyét már egyből törölve lett a kérdés. Pedig egyszer volt egy többszáz kommentet szekció is. Az egyik leghamisabb ember a közösségi oldalon.
2022. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!